REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Strefa zmywania: prostota i elegancja w kuchni

  • Autor: Urszula Tatur
  • 18 lip 2016 16:00
Strefa zmywania: prostota i elegancja w kuchni
Deante, zlewozmywak Prospero.
Strefa zmywania: prostota i elegancja w kuchni
Strefa zmywania: prostota i elegancja w kuchni
Strefa zmywania: prostota i elegancja w kuchni
Strefa zmywania: prostota i elegancja w kuchni

Minimalistyczne linie, płynne przejścia pomiędzy materiałami i dopracowane szczegóły – to elementy nadające smak kuchennemu wnętrzu.

REKLAMA

Dobry design i wysoka funkcjonalność to nieodłączne elementy idealnego kuchennego wnętrza. Chcąc spełnić te kryteria, należy dobierać sprzęty najlepszej jakości, dopracowane z troską o detale. Najnowsze propozycje kuchenne od Deante pozwolą stworzyć piękną, niczym niezakłóconą przestrzeń.

Prospero i Sinope to nowe serie ekskluzywnych zlewozmywaków stalowych od Deante, przyciągające uwagę nowoczesnymi liniami i doskonałym wykonaniem. Charakterystyczne dla obu kolekcji geometryczne bryły idealnie wpisują się w minimalistyczny trend. Obszerne, prostokątne komory i surowe formy ociekaczy zapewniają wyrafinowany wygląd i wygodę eksploatacji.

Najważniejszą cechą najnowszych kolekcji jest montaż typu flush mount, polegający na instalacji produktu na równi z blatem. Można go zastosować w przypadku blatów nie chłonących wody, np.: marmurowych, granitowych, konglomeratowych, betonowych i z tworzyw sztucznych, które doskonale komponują się z nowymi modelami Deante. Oprócz wycięcia odpowiedniej wielkości otworu należy wyfrezować wgłębienie, dopasowane do kołnierza zlewozmywaka. Pozwala to zachować idealnie równą płaszczyznę - zlewozmywak wtapia się w kuchenną zabudowę, dodając wnętrzu elegancji i ułatwiając utrzymanie czystości. Produkty z serii Prospero i Sinope można instalować także w tradycyjny sposób, jak modele wpuszczane w blat.

W kolekcji Prospero ostre kształty zostały złagodzone subtelnymi obłościami, okalającymi komorę i ociekacz. Minimalistyczną bryłę uzupełniają pieczołowicie zaprojektowane przelewy i odpływy z prostokątnymi rozetami. Z kolei zlewozmywaki Sinope posiadają przelewy z eleganckimi maskownicami i komory, których dna przecinają subtelne linie, przypominające szlif diamentu. Obydwie serie zostały wyposażone w korki automatyczne, umożliwiające wygodne zamykanie i otwieranie odpływu.

Nowości od Deante są wytwarzane ręcznie z wyjątkowej grubości stali szlachetnej. Dzięki temu zlewozmywaki wyróżniają się wysoką odpornością na uderzenia, ścieranie, wysoką temperaturę, szok termiczny oraz działanie środków chemicznych. Co więcej, nie przyjmują zapachów. Szczotkowane wykończenie nie tylko nadaje wyjątkowy charakter, ale też sprawia, że na powierzchni zlewozmywaków nie pozostają smugi i odciski. Serie Prospero i Sinope są dostępne w dwóch wariantach – komora z ociekaczem oraz 1,5-komory z ociekaczem.
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA