REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Zapraszamy na majówkę z designem do Szczecina i Lublina

  • Autor: Urszula Tatur
  • 01 maj 2017 10:46
Zapraszamy na majówkę z designem do Szczecina i Lublina
Studio Dobrych Rozwiązań

Dwa spotkania w ramach Studia Dobrych Rozwiązań czekają nas w tym miesiącu. Już 16 maja widzimy się w Szczecinie, a 23 w Lublinie. Zobacz szczegóły spotkań!

REKLAMA

Ciekawią Was najnowsze trendy w urządzaniu wnętrz, ponieważ zajmujecie się zawodowo ich urządzaniem? Dzięki prezentacjom podczas Studia Dobrych Rozwiązań nie tylko wzbogacicie swoją wiedzę, nawiążecie nowe kontakty z dostawcami ale też będziecie mieli okazję spotkać się z uznanymi i cenionymi projektantami, których zapraszamy na gościnne wykłady.

Podczas tej edycji Studia Dobrych Rozwiązań opowiemy o:

- nowościach i trendach, które rządzą projektowaniem wnętrz,

- produktach przydatnych w aranżacji wnętrz,

- rozwiązaniach użytecznych w pracy projektowej.

16 maja w Szczecinie na Arena Szczecin naszymi gośćmi specjalnymi będą Małgorzata i Marcin Dziembaj z pracowni Dizeno. To dwójka utalentowanych designerów, którzy podczas szczecińskiego Studia Dobrych Rozwiązań opowiedzą o swojej pracy.

Uzupełnieniem będzie fachowa prezentacja na scenie oraz stoiskach przygotowana przez Partnera Głównego Studia Dobrych Rozwiązań firmę Ceramika Paradyż oraz Partnerów – marki CAD Projekt, Colorimo, Dekoria, DuPont Corian, Elements, Hiper Glazur, HolzTusche, Pergo, Radaway oraz Ruke.

Dokładny plan spotkania znajdziecie tutaj. Odbędzie się ono na terenie Areny Szczecin (ul. Władysława Szafera 3/5/7), a rejestracja czynna będzie od godziny 9.

Z kolei 23 maja dokładnie po drugiej stronie Polski spotkamy się na naszym szkoleniu w Lublinie. Szczegółowy program spotkania ujawnimy wkrótce, ale już dziś można zarezerwować sobie miejsce na tej stronie. Wysoka frekwencja w latach ubiegłych podpowiada, by zrobić to jak najszybciej.
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA