REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Zagłosuj na meblowy Produkt Roku 2017!

  • Autor: Redakcja
  • 09 sty 2017 18:31
Zagłosuj na meblowy Produkt Roku 2017!
Konkurs Meble Plus Produkt Roku

Zapraszamy do głosowania internetowego na "Produkt 2017 - Nagroda Internautów", "Człowieka Roku 2016" i "Firmę Roku 2016". Głosowanie trwa od 5 do 20 stycznia 2017. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi podczas Forum Branży Meblowej, 16 lutego 2017, w Katowicach.

REKLAMA

Głosowanie internetowe na "Produkt 2016 - Nagroda Internautów" trwa równolegle z pracą Kapituły Konkursowej, składającej się z ekspertów branży meblowej: architektów, projektantów, przedstawicieli salonów meblowych, hurtowni akcesoriów i elementów meblowych, instytucji i stowarzyszeń związanych z branżą. Zwycięzca konkursu internetowego otrzyma pamiątkową statuetkę i tytuł "Produkt 2016 - Nagroda Internautów".

Uwaga! Koniecznie przeczytaj regulamin głosowania - można głosować tylko na 3 produkty!

Zachęcamy do głosowania - jest bardzo proste, wszystkie potrzebne informacje wyświetlą się po kliknięciu przycisku "ODDAJ GŁOS" przy pierwszym wybranym produkcie (aby znaleźć wybrane produkty, warto użyć wyszukiwarki kategorii).

ZAGŁOSUJ NA PRODUKT 2017

Zależy nam również na wyłonieniu osobowości oraz wiodącej firmy, które w 2016 roku wyróżniły się na tle konkurencji za sprawą ponadprzeciętnych wyników finansowych, trafnych posunięć biznesowych czy też innowacyjnych strategii. Po przeanalizowaniu tego, co działo się w branży meblowej w roku 2016, wspólnymi siłami redakcji „Mebli Plus” i „Biznesmeblowy.pl” postanowiliśmy wyróżnić pięć osobowości i pięć firm zasługujących – naszym zdaniem - na miano „Człowieka Roku 2016” i „Firmy Roku 2016”. Spośród tych Kandydatów chcielibyśmy – wspólnie z Czytelnikami magazynu i Użytkownikami naszego serwisu internetowego wybrać laureatów tegorocznej edycji rankingu. Zapraszamy do głosowania:

ZAGŁOSUJ NA CZŁOWIEKA ROKU 2016

ZAGŁOSUJ NA FIRMĘ ROKU 2016

 
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA