REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Zadbaj o odpowiednia jakość powietrza

  • Autor: Urszula Tatur
  • 10 maj 2017 12:36
Zadbaj o odpowiednia jakość powietrza
Philips
Zadbaj o odpowiednia jakość powietrza
Zadbaj o odpowiednia jakość powietrza
Zadbaj o odpowiednia jakość powietrza

Zadbaj o odpowiednią jakość powietrza w Twoim domu dzięki oczyszczaczowi powietrza marki Philips, który skutecznie filtruje groźne dla zdrowia pyły PM2,5 i mniejsze cząsteczki, a także alergeny, bakterie i wirusy. Dzięki technologii AeraSense oczyszczacz przekazuje cenne informacje w czasie rzeczywistym i dostosowuje parametry swojej pracy, aby zapewnić czystsze powietrze.

REKLAMA

Pierwszy kwartał roku pokazał, że problem smogu pojawia się nie tylko przez kilka dni w roku. Utrzymujące się wysokie zanieczyszczenia powietrza pozostaje nie bez wpływu na nasze zdrowie. Tym bardziej, że zgodnie z informacjami podawanymi przez WHO powietrze w naszych domach może być nawet od 2 do 5 razy bardziej zanieczyszczone niż powietrze na zewnątrz ! Nieustannie jesteśmy więc narażeni na wdychanie groźnych dla zdrowia pyłów i gazów. Warto więc zadbać o jakość powietrza w bezpośrednim otoczeniu i uwolnić domowników od szkodliwych czynników dzięki oczyszczaczowi powietrza. Takie urządzenie przyda się także w nadchodzącym, groźnym dla alergików sezonie pylenia.

Z nowym oczyszczaczem Philips AC2877 masz pewność, że powietrze w pomieszczeniu będzie zawsze czystsze i zdrowsze. Czujnik AeraSense precyzyjnie wykrywa drobne cząsteczki, nawet te mniejsze od pyłów PM2,5 (w tym większość najczęstszych alergenów unoszących się w powietrzu wewnątrz pomieszczeń). Następnie urządzenie przetwarza zebrane dane, aby jak najlepiej dopasować ustawienia do aktualnego stanu powietrza, a także by zagwarantować jego ciągłe oczyszczanie. Ponadto czujnik na bieżąco informuje o jakości powietrza dzięki 4-stopniowemu wskaźnikowi kolorów oraz podając poziom cząsteczek PM2,5, czyli tych najgroźniejszych, które mogą dostać się do krwiobiegu.

Oczyszczacz powietrza AC2877 z technologią oczyszczania Vitashield IPS ma aerodynamiczną konstrukcję oraz filtr NanoProtect, dzięki czemu umożliwia jeszcze szybsze oczyszczanie powietrza. Urządzenie ma 3 tryby pracy automatycznej: tryb ogólny, wyjątkowo delikatny tryb alergeny oraz bardzo skuteczny tryb bakterie i wirusy. Wystarczy wybrać żądany tryb, aby spersonalizować i zoptymalizować proces oczyszczania powietrza. Dla wygody, na noc można uruchomić tryb cichy, który zmniejsza prędkość pracy wentylatora i ogranicza poziom hałasu. Dodatkowo lampki na urządzeniu można przygasić lub wyłączyć, w zależności od indywidualnych preferencji

Dla bezpieczeństwa czujnik Healthy air protect natychmiast informuje o konieczności wymiany filtra. Jeśli filtr nie zostanie wymieniony w odpowiednim czasie, urządzenie przestanie działać, ponieważ filtr nie będzie skuteczny. Dzięki temu masz pewność, że oczyszczacz skutecznie filtruje zanieczyszczone powietrze.

Oczyszczacz AC2877 jest certyfikowany przez Fundację Europejskiego Centrum Badań Alergii (ECARF) oraz rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne. Produkt opatrzony znakiem rekomendacji Polskiego Towarzystwa Alergologiczne jest produktem przebadanym pod kątem alergologicznym, bezpiecznym dla alergików i polecanym przez specjalistów PTA.
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA