REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Wysoka skuteczność odkurzania

  • Autor: Urszula Tatur
  • 19 maj 2017 10:34
Wysoka skuteczność odkurzania
Philips
Wysoka skuteczność odkurzania
Wysoka skuteczność odkurzania
Wysoka skuteczność odkurzania
Wysoka skuteczność odkurzania

Nowe odkurzacze bezworkowe Philips PowerPro Compact zapewniają wyjątkową skuteczność dzięki technologii PowerCyclone i nasadce TriActive. Pojemnik na kurz pozwala na higieniczne opróżnianie, a filtr antyalergiczny wyłapuje ponad 99,9% kurzu.

REKLAMA

Podczas sprzątania zwykle zależy nam na wysokiej skuteczności odkurzania i wydajności samego urządzenia. Dlatego nowe odkurzacze PowerPro Compact zostały stworzone z myślą o uzyskaniu najwyższej wydajności przy zachowaniu klasy efektywności energetycznej A. Odkurzaczom przyznano także klasę A w zbieraniu kurzu na podłogach twardych oraz reemisji kurzu.

Dlaczego odkurzacze PowerPro Compact są tak skuteczne? Wszystko dzięki technologii PowerCyclone i nasadce TriActive. Zastosowana w odkurzaczach bezworkowych technologia PowerCyclone maksymalizuje przepływ powietrza i wydajność odkurzania, oddzielając kurz od powietrza. Z kolei nasadka TriActive umożliwia skuteczne odkurzanie podłogi jednym ruchem.

W komplecie z odkurzaczami PowerPro Compact znajdują się dodatkowe akcesoria. W modelu FC9330 znajdziesz szczelinówkę i miękką szczotkę do usuwania kurzu, w modelach FC9331 i FC9333 dodatkowo także nasadkę do twardych powierzchni, a w FC9334 oprócz wymienionych jeszcze turboszczotkę idealną do zbierania sierści. Łączenia ActiveLock umożliwiają łatwy montaż i demontaż różnych nasadek i akcesoriów do rury teleskopowej podczas sprzątania.

Odkurzacze PowerPro Compact są także łatwe w obsłudze. Duże koła ułatwiają płynne manewrowanie odkurzaczem. Specjalnie zaprojektowany pojemnik na kurz umożliwia wysypywanie z niego zanieczyszczeń bez tworzenia kłębów kurzu. Dzięki wyjątkowemu kształtowi i gładkiej powierzchni w łatwy sposób można opróżniać go jedną ręką.

Z kolei o czyste i bezpieczne dla alergików wydmuchiwane powietrze z odkurzacza dba filtr antyalergiczny, który zatrzymuje 99,9% kurzu.

 

Rekomendowane ceny nowych modeli odkurzaczy wynoszą:
PowerPro Compact FC9330/09 - 449,00 pln
PowerPro Compact FC9331/09 - 499,00 pln
PowerPro Compact FC9333/09 - 499,00 pln
PowerPro Compact FC9334/09 - 589,00 pln
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA