REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Wielkanoc pełna smaków

  • Autor: Urszula Tatur
  • 15 marz 2017 14:11
Wielkanoc pełna smaków
bonami.pl
Wielkanoc pełna smaków
Wielkanoc pełna smaków
Wielkanoc pełna smaków
Wielkanoc pełna smaków
Wielkanoc pełna smaków
Wielkanoc pełna smaków
Wielkanoc pełna smaków
Wielkanoc pełna smaków
Wielkanoc pełna smaków
Wielkanoc pełna smaków
Wielkanoc pełna smaków
Wielkanoc pełna smaków
Wielkanoc pełna smaków
Wielkanoc pełna smaków
Wielkanoc pełna smaków
Wielkanoc pełna smaków
Wielkanoc pełna smaków
Wielkanoc pełna smaków

Pierwsze dni wiosny, rosa pojawiająca się na kiełkujących źdźbłach trawy czy krokusy - to znaki, że Wielkanoc jest coraz bliżej. Nadchodzi czas, kiedy z szafki wyciągamy przepisy przekazywane z pokolenia na pokolenie - na baby, sernik lub faszerowana jaja, tak, by idealnie przygotować tradycyjne śniadanie w rodzinnym gronie. Mimo, że receptury od wielu lat nie ulegają zmianie, my poszukujemy własnych rozwiązań, dzięki którym gotowanie będzie jedynie przyjemnością.

REKLAMA

Wielkanocny stół idealnej pani domu

Kiedy przyjmujemy gości ważne jest nie tylko to, co podamy, ale jak przygotujemy stół i wnętrze, by zbudować niezwykłą atmosferę. „Wielkanocny nastrój stworzymy za pomocą zieleni, świeżych kwiatów, motywów zająca czy kurczaka. Zastawę Alex Clark, dostępną na Bonami.pl zdobią dumne, kolorowe koguciki, które pozwolą docenić nam bezbłędny smak jedzenia.” – podpowiada Joanna Makul i dodaje – „Na Bonami.pl znajdziemy również do zestawu stojak na tosty, solniczkę i pieprz-niczkę, podstawkę na torebkę herbaty czy filiżankę ze spodkiem. W ten sposób nasz stół będzie wyglądał spójnie i elegancko.” Aby nie ubrudzić obrusu możemy wykorzystać maty, zestaw 4 pod-stawek Churchill China Alex Clark bez problemu umyjemy, nawet jeżeli wylejemy na nie kawę czy żurek. Wielkanocny nastrój może panować także w kuchni. Wielkanocne pojemniki na kawę czy herbatę ozdobią półki, a produkty zachowają aromat i smak przez długi czas.

Jednym z ważniejszych wielkanocnych przysmaków są jajka, więc musimy zadbać o ich podanie. Uśmiechnięte kieliszki Oh please dodadzą naszym gościom pozytywnej energii, a przygotowywanie śniadania dla całej rodziny stanie się czystą przyjemnością. Na Bonami.pl znajdziemy kieliszki do jajek w różnych kolorach i kształtach – dopasowane do preferencji członków rodziny i pozostałych gości wielkanocnego śniadania.

Zaskakujące wypieki

„Współcześnie ciasta zachwycają nie tylko smakiem, ale także nietypowym wyglądem. Wielkanoc-ne baby przypominają zamki z piasku przystrojone promieniami słonecznymi. Niezwykłą słodkość wyglądającą niczym budowla z baśni przygotujemy z pomocą Formy Rondo, która pomoże nam stworzyć dzieło o niestandardowych, regularnych kształtach. Blaszka wykonana jest z solidnego aluminium, zapewniającego doskonałe przewodzenie ciepła, dzięki czemu ciasto będzie idealnie puszyste i miękkie. Dodatkowo do przygotowania formy nie musimy używać tłuszczu - wystarczy brzegi posypać bułką tartą lub mąką.” - podpowiada Joanna Makul. W porcelanowej misie do ciasta Parlane Pie wypieczemy wyśmienite tarty czy mazurki, które smakiem zachwycą naszych gości. Na Bonami.pl znajdziemy również misy, w których przygotujemy składniki potrzebne do upieczenia naszego arcydzieła. Kamionkowa miska Mason Cash Rabbit jest masywna, odporna na wstrząsy i udoskonali każde kulinarne dzieło. Przygotowane wypieki powinniśmy przechowywać w pojemni-kach, tak aby zachować ich świeżość jak najdłużej. Komplet Miss Etoile Pink, dostępny na Bonami.pl posłuży nam do utrzymania ciastek w niezmienionym stanie lub spakowania ciast dla gości.

Na Bonami.pl znajdziemy również misy na sałatki lub przystawki w różnych kolorach czy kształtach, solniczkę w kształcie kurczaka, maselniczkę krowę lub kubek z ogonkiem królika, w którym ze sma-kiem wypijemy kawę lub herbatę, a w szklanym pojemniku z kogucikiem możemy podać na stół ciasteczka. Takie elementy budują niepowtarzalny klimat Wielkanocy, dzięki czemu ze smakiem zjemy śniadanie w rodzinnym gronie u boku bliskich.

Kamionkowa miska Mason Cash Rabbit, Bonami.pl, cena 79 zł
Forma do babki Nordic Ware Rondo, Bonami.pl, cena 159 zł
Zestaw 6 talerzy Churchill China Alex Clark, Bonami.pl, cena 159 zł
Stojak na tosty Churchill China Alex Clark, Bonami.pl, cena 79 zł
Solniczka i pieprzniczka Churchill China Alex Clark, Bonami.pl, cena 59 zł
Podstawka na torebkę herbaty Churchill China Alex Clark, Bonami.pl, cena 39 zł
Filiżanka ze spodkiem Churchill China Alex Clark Rooster, Bonami.pl, cena 39 zł
Komplet 3 pojemników Miss Étoile Pink, Bonami.pl, cena zł
Zestaw 4 mat Churchill China Alex Clark, Bonami.pl, cena 89 zł
Białe kieliszki na jajka Oh please, Bonami.pl, cena 69 zł
Kieliszek na jajko, żółty, Bonami.pl, cena 23 zł
Maselniczka Versa Vaca, Bonami.pl, cena 39 zł
Biało-zielona solniczka z talerzykiem na jajko QUALY Jib-Jib Shaker, Bonami.pl, cena 49 zł
Kubek Kinto Królik z ogonkiem, Bonami.pl, cena 69 zł
Szklana misa ze złotą dekoracją Parlane Doily, Bonami.pl, cena 39 zł
Porcelanowa misa do ciasta Parlane Pie, Bonami.pl, cena 109 zł
Szklany pojemnik Cockerel, Bonami.pl, cena 16 zł
Pojemnik na kawę Farmhouse, Bonami.pl, cena 19 zł
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA