REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Szybkie porządki z bezprzewodową, elektryczną szczotką

  • Autor: Urszula Tatur
  • 17 marz 2017 15:09
Szybkie porządki z bezprzewodową, elektryczną szczotką
Karcher
Szybkie porządki z bezprzewodową, elektryczną szczotką
Szybkie porządki z bezprzewodową, elektryczną szczotką
Szybkie porządki z bezprzewodową, elektryczną szczotką
Szybkie porządki z bezprzewodową, elektryczną szczotką

Jak tylko schowamy odkurzacz do szafki, okruchy od razu zaczynają pojawiać się na naszej podłodze. Brzmi znajomo? Dzięki nowej akumulatorowej, elektrycznej szczotce KB 5 marki Kärcher ten problem odejdzie w zapomnienie.

REKLAMA

Pożegnaj okruchy!
Jak tylko schowamy odkurzacz do szafki, okruchy od razu zaczynają pojawiać się na naszej podłodze. Brzmi znajomo? Dzięki nowej akumulatorowej, elektrycznej szczotce KB 5 marki Kärcher ten problem odejdzie w zapomnienie. Jest to urządzenie wszechstronne i skuteczne. Dzięki nowej obrotowej szczotce doskonale radzi sobie z wszelkimi zabrudzeniami.
Zawsze pod ręką
Gdy rano, przed wyjściem do pracy, trzeba jeszcze pozbierać płatki śniadaniowe z podłogi, umówmy się, nie chce się wtedy wyciągać odkurzacza i sprzątać. Z resztą nie ma wtedy na to czasu. Niezastąpiona w takich wypadkach jest nowa szczotka elektryczna KB 5. Jest ona zawsze pod ręką a dzięki swoim wyjątkowym właściwościom posprząta szybko w każdym zakamarku. To sprytne urządzenie przyda się także przy bardziej gruntownych porządkach. Gdy przykładowo chcemy wyczyścić podłogi w całej kuchni – spokojnie możemy to zrobić ponieważ akumulator KB 5 działa aż 30 minut. Szczotka zbiera zabrudzenia z każdej wykładziny dywanowej a nawet z dywanu. A to oznacza, że zmiotka i szufelka mogą dzięki temu urządzeniu odejść do lamusa.
Wszechstronność
KB 5 nadaje się zarówno do sprzątania płaskich powierzchni jak i schodów. Sprawnie usuwa cały kurz, nie roznosząc go jak robi to zwykła miotła. Dzięki temu, że urządzenie posiada obrotową szczotkę i jest przystosowane do dokładnego zamiatania przy krawędziach, żaden brud nie ma z nim szans. Wszelkie zabrudzenia trafiają do pojemnika, który w bardzo łatwy sposób możemy następnie opróżnić bez kontaktu z zabrudzeniami. Szczotka ta nadaje się także do sprzątania sierści zwierzaków domowych. Z jej pomocą łatwo i szybko usuniemy tego typu zabrudzenia i to zarówno z twardych podłóg jak i z dywanów.
Koniec z bólami pleców
Szczotka elektryczna KB 5 zachwyca również swoim ergonomicznym designem. Dzięki podwójnym przegubom szczotka dociera w każdy zakamarek skutecznie usuwając cały brud. Z jej pomocą z łatwością i bez konieczności schylania się wysprzątamy na przykład pod krzesłami czy kanapą. Okruchy mają w zwyczaju gromadzić się w tych miejscach zwłaszcza po wieczorze spędzonym przed telewizorem. Dzięki szczotce KB 5 wysprzątamy je łatwo i szybko.
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA