REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Stwórz wymarzony ogród

  • Autor: Urszula Tatur
  • 23 sie 2017 13:45
Stwórz wymarzony ogród
Ryobi
Stwórz wymarzony ogród
Stwórz wymarzony ogród
Stwórz wymarzony ogród
Stwórz wymarzony ogród

Starannie zadbany ogródek jest nie tylko wizytówką każdego domu, ale również miejscem odpoczynku dla jego domowników. Jednak regularne i dokładne prace ogrodowe to nie lada wyzwanie nawet dla najbardziej wprawionych ogrodników. Nieocenionymi pomocnikami w tym wyzwaniu są odpowiednie narzędzia ogrodowe.

REKLAMA

Trudno dostępne miejsca, ograniczona widoczność, brak dostępu do energii elektrycznej to tylko nieliczne z problemów, z którymi stykają się na co dzień amatorzy ogrodnictwa. Praktycznym rozwiązaniem jest dobór odpowiedniego sprzętu, który ułatwi pracę w ogrodzie, wyręczy użytkowników w większości obowiązków i dotrze w każde miejsce dzięki zasilaniu akumulatorowemu. Wydajne, ergonomiczne i trwałe, takie powinny być urządzenia ogrodowe, wszystkie te kryteria spełniają narzędzia marki Ryobi®, które dzięki swoim innowacyjnym rozwiązaniom ułatwiają prace nawet w najbardziej nieposkromionych przydomowych ogrodach. Dzięki nim koszenie, przycinanie, piłowanie i porządkowanie stanie się prawdziwą przyjemnością, niezależnie od pory roku i warunków atmosferycznych.

Trawnik idealny
Perfekcyjna murawa to efekt wiedzy, umiejętności i przede wszystkim odpowiedniego sprzętu. Akumulatorowa kosiarka do trawy Ryobi® 36 V Fusion RLM18X41H240 z szerokością koszenia 40 cm sprawi, że idealny trawnik będzie na wyciągnięcie każdej ręki. Jest prosta w obsłudze i niezwykle wydajna dzięki mocy 36 V osiągalnej w technologii Ryobi Lithium Fusion™. Teleskopowe, ergonomiczne uchwyty zapewnią komfort pracy wszystkim użytkownikom, niezależnie od ich wzrostu. Grzebień EasyEdge™ umożliwia koszenie trawy do samej krawędzi lub wokół rabat kwiatowych, a metalowe ostrze doskonale nadaje się zarówno do cięcia, jak i mulczowania. Przechowywanie urządzenia ułatwi natomiast składany uchwyt oraz kosz na trawę o pojemności 50 l. Zasilanie kosiarki oparte jest na dwóch akumulatorach 18V Lithium+, które jako część systemu ONE+™, są kompatybilne ze wszystkimi akumulatorowymi narzędziami domowymi i ogrodowymi.
Ogrodowe zakamarki poskromione
Obrzeża trawnika oraz trudno dostępne miejsca, do których nie można dotrzeć kosiarką to już nie problem. Akumulatorowa podkaszarka Ryobi® 18V OBC1820B to narzędzie 2w1 wyposażone w ostrze ze stali hartowanej, dające możliwość koszenia głowicą żyłkową lub nożem metalowym do większej roślinności. Dzięki 18V zasilaniu i opatentowanej technologii litowej IntelliCell™ czas pracy i bezpieczeństwo zostają zmaksymalizowane, nawet podczas najtrudniejszych zajęć. Wygodę użytkowania podkaszarki zapewnią uchwyty rowerowe o miękkiej rękojeści z płynną zmianą prędkości. Brak kabli sprawia natomiast, że urządzenie jest w stanie dotrzeć do nawet najbardziej ukrytych zakamarków ogrodu.

Wzorowe zielone ogrodzenie
Żywopłot to piękna, zielona ozdoba, która zazwyczaj pełni rolę ogrodzenia, jednak jego pielęgnacja bywa problematyczna i czasochłonna. Marka Ryobi® znalazła na to sposób – akumulatorowe nożyce do żywopłotu Ryobi® 18V RHT1851R, które nie tylko okiełznają niesforny żywopłot, ale również przytną krzewy i zgarną ścięte gałęzie za pomocą specjalnej nasadki HedgeSweep™. Wysoki moment obrotowy silnika zapewni wysoką wydajność urządzenia, a obrotowy uchwyt tylny pozwoli na jego całkowitą kontrolę i łatwość użycia.
Akumulatorowe urządzenia ogrodowe Ryobi® działają w innowacyjnym systemie ONE+, który łączy wszystkie urządzenia za pomocą uniwersalnego systemu baterii – 18V. Zobacz jak wiele możliwości daje jedna bateria.
Stwórz ogród idealny wraz z marką Ryobi® i wybierz coś dla siebie spośród w zależności od potrzeb Twojego ogrodu, aby dotrzeć w każdy jego zakątek i cieszyć się wymarzonym, przydomowym zaciszem.REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA