REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Rok z rodziną Góreckich

  • Autor: Urszula Tatur
  • 03 kwi 2017 15:45
Rok z rodziną Góreckich
Hotpoint
Rok z rodziną Góreckich
Rok z rodziną Góreckich
Rok z rodziną Góreckich
Rok z rodziną Góreckich

Hotpoint ma za sobą rok pełen rodzinnych wyzwań! Wraz z autorami bloga przez 12 miesięcy testował swoje urządzenia podczas najbardziej wymagających rodzinnych „zadań” – codziennego gotowania oraz wspólnych zabaw w kuchni. Czy Hotpoint sprostał wymaganiom rodziny Góreckich?

REKLAMA

Sprzęty marki Hotpoint są tworzone z myślą o ułatwieniu i zwiększeniu komfortu korzystania na co dzień z produktów AGD, które powinny być ergonomiczne, intuicyjne, a przy tym stylowe. Dzięki najnowszym technologiom użytkownik urządzeń marki powinien zyskać przede wszystkim radość z gotowania poprzez wielofunkcyjne sprzęty, które dają gwarancję bezproblemowego, bezpiecznego i szybkiego przygotowania zdrowych posiłków. Hotpoint postanowił sprawdzić, na ile ta teoria pokrywa się z praktyką – i to praktyką całej rodziny: mamy, taty oraz trójki dzieci.

Chłodne początki…?
Marka Hotpoint postanowiła wyposażyć kuchnię Michała i Marysi Góreckich w swoje sprzęty: piekarnik, płytę indukcyjną, ekspres do kawy, lodówkę, zmywarkę oraz okap. W ten sposób rozpoczął się wielki test.
Już na samym początku uwagę blogera najbardziej przykuła lodówka Hotpoint (czterodrzwiowy model E4D AA B C). Już w pierwszym wpisie na blogu Michał Górecki zaznaczył, iż nowy sprzęt wzbudza w nim dużo nadziei – priorytet stawiając na ogólnej funkcjonalności lodówki, jednak nie zapomniał także o ciekawych dodatkach, takich jak np. wbudowana kostkarka do lodu czy obszerne szuflady zamrażarki.

Obiad dla pięciu osób
Sprzęt marki Hotpoint pomagał rodzinie Góreckich przygotowywać posiłki każdego dnia. Wiele z nich blogerska rodzina tworzyła w pełnym składzie. Nieoceniona okazała się w tym wypadku płyta indukcyjna Hotpoint KIU 642 FB. Płyty Hotpoint posiadają zabezpieczenie przed dziećmi – blokadę przycisków Touch Control. Funkcja ta jest niezastąpiona w przypadku obecności w domu małych dzieci i uniemożliwia przypadkową zmianę ustawień. Docenili to także właściciele bloga Mike&Mary. Hotpoint stał się nie tylko funkcjonalnym i bezpiecznym partnerem kuchennej integracji, ale także towarzyszem kreatywnych zabaw (np. w czasie zabaw andrzejkowych). Dzięki sprzętom marki powstały tak pomysłowe posiłki dla dzieci rodziny Góreckich, jak „parówkowe potwory” czy „babeczki z tuńczykiem”.

Niezależnie od pory roku
Hotpoint stał się przyjacielem rodziny zaspokajającym ich potrzeby w każdym okresie. Sprzęty marki były bohaterami gorących dni, w których rodzina Góreckich przygotowywała na nich Gazpacho andaluz czy chłodnik z barszczu. Jednak upalne dni to nie tylko gotowanie z dziećmi, ale również… wypoczynek bez ich udziału. Lodówka Hotpoint E4D AA B C sprawdziła się idealnie na imprezach podczas robienia drinków – dzięki wbudowanej funkcjonalnej kostkarce do lodu. Urządzenia marki Hotpoint dbały także o klimat wolnego czasu rodziny i ich znajomych podczas grillowania. Sprzęty w akcji można zobaczyć tutaj: https://www.facebook.com/mikemaryblog/videos/1021608844625871/.
Urządzenia Hotpoint okazały się również narzędziami ułatwiającymi… przygotowania na zimę. Michał Górecki opowiadał, jak dzięki funkcjonalności sprzętów, wraz z dziećmi przygotowuje przetwory na zimę.

REKLAMA

AGD


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA