REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Rocznica sklepu firmowego w Krakowie

  • Autor: Urszula Tatur
  • 31 marz 2017 13:19
Rocznica sklepu firmowego w Krakowie
Fabryka Porcelan Ćmiełow i Chodzież

Pierwszy firmowy salon sprzedaży Polskich Fabryk Porcelany już od roku stanowi nowe, designerskie miejsce na mapie stolicy Małopolski. W jego wnętrzu można przekonać się jak najstarsza, rodzima manufaktura promuje wzornictwo w najlepszym wydaniu.

REKLAMA

Salon sprzedaży marki mieszczący się przy ulicy Stradomskiej 3 od roku zaprasza do odbycia porcelanowej podróży w czasie. Podczas niej można zobaczyć bogaty przekrój asortymentu marki od misternie zdobionych reedycji historycznych fasonów, po najnowsze propozycje twórców porcelanowych dzieł sztuki. Wszystkie kolekcje stanowią synonim doskonałej jakości i kunsztu ręcznego wykonania.

Doskonała jakość, unikatowe wzornictwo, szlachetność wykorzystanych materiałów – to właśnie te walory sprawiają, że Klienci decydują się na zakup porcelany produkowanej przez naszą manufakturą.
O skali uznania świadczy sukces krakowskiego salonu firmowego, który w pierwszym roku działalności odwiedziły tysiące zadowolonych Klientów – mówi Marcin Toporek, Dyrektor Handlowy Polskich Fabryk Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” S.A..

Przestrzeń krakowskiego salonu sprzedaży podzielona jest na trzy strefy, które prezentują odmienne spojrzenia wzornicze. Różnorodność asortymentu ułatwia wybór porcelany idealnej, a przemyślana aranżacja sklepu inspiruje do eksperymentowania i komponowania własnych, unikatowych kolekcji.
W firmowym salonie nie tylko możemy nabyć piękne zestawy obiadowo-kawowe, ale również zakupić wspaniałe upominki. Wdzięczne figurki, subtelne filiżanki z dedykowanym monogramem stanowią idealne propozycje prezentowe, które będą cieszyć przez lata.


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA