REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Pralki, o których mówią Filip i Zygmunt Chajzer

  • Autor: Redakcja
  • 09 paź 2017 13:25
Pralki, o których mówią Filip i Zygmunt Chajzer
Filip i Zygmunt Chajzer
Pralki, o których mówią Filip i Zygmunt Chajzer
Pralki, o których mówią Filip i Zygmunt Chajzer
Pralki, o których mówią Filip i Zygmunt Chajzer
Pralki, o których mówią Filip i Zygmunt Chajzer
Pralki, o których mówią Filip i Zygmunt Chajzer

Najnowsze pralki Whirlpool FreshCare+ są już dostępne. O ich zaletach opowiadali sami Filip i Zygmunt Chajzer podczas konferencji w Centrum Nauki Kopernik! Jako jedyne na rynku dbają o tkaniny nawet do 6 godzin po skończeniu prania, utrzymując je w świeżości, dzięki delikatnym ruchom bębna i parze wodnej. To idealne rozwiązanie dla zabieganych i zapominalskich, a jednocześnie gwarancja oszczędności czasu, wody i energii elektrycznej.

REKLAMA

Długotrwała świeżość
Delikatne ruchy bębna oraz para wodna relaksują włókna tkanin, zapewniają im odpowiednią wilgotność i zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. W ten sposób ubrania pozostają miękkie i świeże aż do 6 godzin po skończeniu programu. Funkcję FreshCare+ można wybrać podczas ustawiania parametrów prania lub w trakcie cyklu, do momentu rozpoczęcia fazy płukania tkanin, a jej zatrzymanie jest możliwe w dowolnym momencie.

Doskonała pielęgnacja
Pralki z linii FreshCare+ kompleksowo dbają o nasze ubrania. Specjalny system Soft Move dostosowuje ruchy bębna i czas trwania cyklu do rodzaju tkanin, od początkowego poboru wody aż do końcowego wirowania. Pozwala to uzyskać optymalne rezultaty prania, ale też chronić kolor i kształt ubrań.

Niższa temperatura, wyższa efektywność
Cykl prania Kolorowe 15°C to kolejne rozwiązanie, sprzyjające doskonałej pielęgnacji tkanin. Dzięki asymetrycznym ruchom bębna ubrania swobodnie rozkładają się wewnątrz urządzenia i lepiej wchłaniają detergent. Co istotne, uzyskiwana efektywność prania jest taka sama jak w temperaturze 40°C.

6. Zmysł do prania
Dzięki technologii 6. Zmysł pralka automatycznie wykrywa wielkość wsadu i dobiera najbardziej optymalne parametry cyklu prania: wodę, energię, czas. To nie tylko gwarancja znakomitych rezultatów, ale również oszczędność czasu i zasobów naturalnych.

Nowy wymiar oszczędzania
Pralki Whirlpool FreshCare+ zostały wyposażone w najnowocześniejszy, bezszczotkowy silnik SenseInverter, który zapewnia energooszczędne pranie. W porównaniu do urządzeń klasy A+++, pozwala zaoszczędzić nawet 30 proc. energii. Dodatkowo, w porównaniu ze standardowym silnikiem szczotkowym, silnik ten charakteryzuje dłuższa żywotność oraz cichsza praca. Ekonomicznemu gospodarowaniu zasobami sprzyja także opcja Clean+, która jest innowacją na rynku urządzeń AGD. W zależności od naszych potrzeb i stopnia zabrudzenia ubrań, możemy wybrać jeden z trzech rodzajów prania: codzienny, intensywny i szybki, wpływając w ten sposób zarówno na czas trwania programu, jak również na dynamikę pracy bębna.
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA