REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Pralka w kolorze aluminium

  • Autor: Urszula Tatur
  • 29 marz 2017 16:00
Pralka w kolorze aluminium
Freggia

Czasy, w których pralka była jedynie biała lub do zabudowy odchodzą w zapomnienie. Teraz, do najnowszej linii urządzeń marki Freggia, do tej pory dostępnych w wersji czerwonej, czarnej i białej, dołącza pralka WISE126A w ultranowoczesnym kolorze aluminium. Wyposażona w najnowsze technologie prania – system Easy Logic, intuicyjne sterowanie czy program prania antybakteryjnego, wniesie powiew świeżości do industrialnej łazienki oraz zadba nawet o najbardziej wrażliwą skórę każdego członka rodziny.

REKLAMA

Pralka WISE126A w kolorze aluminium to nowość w ofercie Freggia, inspirowana nowoczesnym, modernistycznym stylem i włoskim designem. Metalowe oraz industrialne dodatki, jeden z najgorętszych trendów od kilku sezonów, teraz bez problemu mogą zagościć
w ultranowoczesnym wnętrzu w formie pralki, która zadba o najwyższą jakość prania.

Najlepsze opcje prania dla skóry wrażliwej
Pralka WISE126A ma 19 programów piorących, które umożliwią dopasowanie odpowiednich parametrów prania do każdego rodzaju odzieży – ciemnej, jasnej, sportowej czy jeansowej. Dzięki innowacyjnemu programowi prania antybakteryjnego, który dostępny jest we wszystkich pralkach Freggia z linii Primo, łatwo i bez ryzyka podrażnienia, pralka zadba
o najwyższy poziom czystości odzieży dziecięcej, osób cierpiących na alergie, lub o skórze wrażliwiej. W temperaturze zaledwie 40°C, program antybakteryjny, bez stosowania specjalnych, często uczulających detergentów, jest w stanie wyeliminować do 99% szkodliwych bakterii, jednocześnie zapewniając najlepsze efekty prania, do tej pory osiągane tylko w najwyższych temperaturach.

Nowoczesne technologie dla domu
Urządzenia Freggia z linii Primo posiadają najwyższą klasę efektywności energetycznej – A+++. Oprócz tego zostały wyposażone w system Easy Logic, zapewniający dodatkowe oszczędności podczas codziennego prania – automatycznie dobiera on czas, intensywność i zużycie wody do ilości pranej odzieży. Pralka WISE126A ma także graficzny wyświetlacz wraz z panelem dotykowym, co umożlwia wygodniejsze i intuicyjne sterowanie. Zastosowano w niej także wiele udogodnień, takich jak opóźniony start pracy pralki czy wybór temperatury prania odrębnym przyciskiem.

Pralka bezpieczna dla domu
Urządzenie Freggia zostało wyposażone w szereg zabezpieczeń mających za zadanie dbać
o garderobę oraz uchronić dom lub mieszkanie przed nieplanowanymi wydatkami związanymi z awarią. Systemy, takie jak ochrona przed przegrzaniem czy zalaniem zapewniają bezstresową pracę urządzenia nawet podczas wyjścia na zakupy. W pralce znajduje się również system automatycznie wykrywający pojawienie się nieprzyjemnych zapachów, który zasugeruje użytkownikowi uruchomienie specjalnego programu czyszczącego i dezynfekującego.

Pralka FREGGIA WISE126A
• Głębokośc 39 cm, 6 kg wsadu prania
• 19 programów prania
• Wyświetlacz graficzny z przyciskami dotykowymi
• Wyprodukowano we Włoszech
• Sugerowana cena brutto: 2619 zł
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA