REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Poznaj prosty sposób na segregację odpadków

  • Autor: Urszula Tatur
  • 09 kwi 2018 13:53
Poznaj prosty sposób na segregację odpadków
Brabantia

Szukasz eleganckiego sposobu na segregację śmieci? Poznaj nowy pojemnik na odpady Bo Pedal Bin! Bo Pedal Bin nie tylko wspaniale wygląda, ale jest też idealnym sposobem na segregację odpadów w domu. Jest dostępny w aż ośmiu pięknych kolorach. W zależności od modelu, możemy wybrać Bo Pedal Bin z 1, 2 lub 3 wyjmowanymi wiaderkami do segregacji.

REKLAMA

1, 2, 3, segregujesz Ty!
W środku kosza Bo Pedal Bin mieszczą się aż 3 wiaderka wykonane w 100% z materiałów pochodzących
z recyklingu, co sprawia, że Bo idealnie sprawdza się przy sortowaniu odpadów. Wybierz jeden pojemnik
o pojemności 36 litrów, zestaw dwóch pojemników
o pojemnościach 11 i 23 litrów lub zestaw trzech pojemników, każdy 11-litrowy. Brabantia oferuje też idealnie dopasowane worki PerfectFit z kodowaniem kolorystycznym.

Przywitaj się z Bo!
Kosz Bo Pedal Bin jest dostępny w 8 pięknych odcieniach, w tym w dwóch kolorach mineralnych. Teksturowane kolory – czerwony i złoty stanowią część kolekcji Sense of Luxury. Ale Bo to coś więcej niż świetny wygląd! Zajmuje niewiele miejsca i idealnie dopasowuje się do ściany lub szafki. Nieprzepuszczająca zapachów pokrywa otwiera się przy dotknięciu stopą i dzięki funkcji stay open pozostaje otwarta tak długo, jak zechcesz. Antypoślizgowe nakładki zapobiegają zarysowaniu podłogi i stabilizują kosz.

Z miłością i czułością
Bo Pedal Bin pomaga w dbaniu o naszą planetę. Sam też się
do tego przyczynia. Jak wiele produktów firmy Brabantia, Bo Pedal Bin jest certyfikowany przez firmę Cradle-to-Cradle®. Spełnia surowe wymagania dotyczące ponownego wykorzystania materiałów, energii odnawialnej, zarządzania zasobami wodnymi i sprawiedliwości społecznej. Ponadto, każdy sprzedany Bo Pedal Bin to darowizna na rzecz The Ocean Cleanup.
Kosz Bo Pedal Bin jest dostępny w 8 kolorach: białym, czerwonym, żółtym, platynowym, czarnym macie, stalowym, złotym i szarym. Cena od 649 do 849 zł w zależności od koloru.
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA