REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Porządek w mgnieniu mopa

  • Autor: Urszula Tatur
  • 16 wrz 2016 10:00
Porządek w mgnieniu mopa
Fot. Vileda
Porządek w mgnieniu mopa
Porządek w mgnieniu mopa
Porządek w mgnieniu mopa
Porządek w mgnieniu mopa
Porządek w mgnieniu mopa
Porządek w mgnieniu mopa
Porządek w mgnieniu mopa
Porządek w mgnieniu mopa

Jak szybko i sprawnie umyć podłogi, jednocześnie nie angażując w tę czynność zbyt dużo energii? Sięgając po narzędzie, które sprawdzi się w każdym tym aspekcie. Czyli po nowy mop Easy Wring & Clean TURBO marki Vileda.

REKLAMA

Gdy przychodzi czas porządków, wielu z nas szuka rozwiązań, które nie tylko ułatwią sprzątanie, ale też skrócą tę czynność do minimum. Szczególnie gdy mowa jest o myciu podłóg – dla większości żmudnego, ze względu na przymus ciągłego moczenia rąk, zajęcia. Jednak nawet ta czynność może stać się prostsza i przyjemniejsza dzięki ulepszonemu mopowi Easy Wring & Clean TURBO marki Vileda.

Lepsze sprzymierzeńcem dobrego
Wprowadzony na rynek w 2011 roku Easy Wring & Clean już wtedy był innowacyjnym rozwiązaniem w kwestii dokładnego, szybkiego i przede wszystkim wygodnego mycia podłóg. Zestaw ten jest praktyczny pod każdym względem, począwszy od obrotowego systemu do wyżymania mopa, a skończywszy na jego trójkątnej nakładce pozwalającej czyścić trudno dostępne miejsca. Produkt spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem, ale firma wciąż doskonaliła produkt. Mając na względzie dobro i tym samym wygodę klientów, poprosiła ich o ocenę zestawu pod kątem funkcjonalności w specjalnym badaniu jakości. Konsumenci zwrócili uwagę na to, że warto ułatwić opróżnianie wiaderka z wodą i zabezpieczyć je przed jej wylewaniem się oraz zmodyfikować budowę włókien mopa, tak by jeszcze lepiej zbierały drobne zabrudzenia z podłogi. Technolodzy firmy Vileda nie pozostali obojętni na te uwagi. Uważnie wsłuchawszy się w potrzeby klientów, unowocześnili model Easy Wring & Clean i zaprojektowali najwygodniejszy na rynku zestaw czyszczący do podłóg – Easy Wring & Clean TURBO.

Dwa w jednym
Zaprojektowany od nowa Easy Wring & Clean TURBO to skuteczność i innowacja w jednym. Ulepszony kształt i budowa wiadra jest gwarancją jego stabilności i łatwego przenoszenia, bez ryzyka wylewania się wody ze środka. Dodatkowo wyposażone jest w wyprofilowany otwór odpływu wody, który ułatwia opróżnianie wiaderka bez ryzyka rozlania oraz wskaźnik optymalnej ilości cieczy potrzebnej do mycia. Efekt: wiadro wygodnie i łatwiej się przenosi, nawet gdy jest pełne. Plus zastosowany na rączce wiadra praktyczny uchwyt pozwala łatwiej przechowywać zestaw sprzątający z zaoszczędzeniem miejsca np. w domowym schowku.
Kolejna rzecz to mop obrotowy, w którym ulepszono opatentowaną nakładkę czyszczącą z mikrofibry. Białe włókna mikroaktywne skutecznie czyszczą nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia, a czerwone dokładnie zbierają nawet pojedyncze drobiny i zabrudzenia z każdej powierzchni. Dodatkowo trójkątny kształt nakładki pozwala bez trudu dotrzeć nawet w najwęższe kąty a ruchoma głowica w trudno dostępne przestrzenie pod meblami. Co ważne, wkład mopa można nie tylko bez problemu wymienić na nowy, ale też prać w pralce nawet w 60°C.

Nowoczesność, którą widać
Od 150 lat marka Vileda stara się dostarczać klientom rozwiązania, które ułatwiają sprzątanie i oszczędzają czas. Dlatego projektuje akcesoria do sprzątania tak funkcjonalnie, żeby ich użycie było proste, a codzienne porządki jeszcze szybsze i skuteczniejsze. Mop Easy Wring & Clean TURBO sprawi, że każda powierzchnia podłogowa będzie czysta w mgnieniu oka. To najprostszy i zarazem najskuteczniejszy sposób na czyszczenie podłóg bez moczenia rąk. A co najważniejsze – najwygodniejszy. Bo to właśnie najwyższa wygoda i komfort w trakcie sprzątania wyróżniają dobrej jakości i praktyczne rozwiązania.

Cena: 149 zł

 
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA