REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Patio upiększy otoczenie domu

  • Autor: Urszula Tatur
  • 19 maj 2017 10:35
Patio upiększy otoczenie domu
Tikkurila
Patio upiększy otoczenie domu
Patio upiększy otoczenie domu
Patio upiększy otoczenie domu
Patio upiększy otoczenie domu

Wiosna to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych nie tylko w domu, ale także w jego najbliższym otoczeniu. Poza roślinami to również ścieżki, patia czy też podjazdy betonowe stanowią jego ozdobę. Z czasem jednak ze względu na zmienne warunki pogodowe blakną i szarzeją.

REKLAMA

Sezon wiosenno-letni wymaga odpowiedniego przygotowania otoczenia domu, by w ciepłe, słoneczne dni móc korzystać z jego uroków i oddawać się chwilom niczym niezakłóconego relaksu. Żeby nic nie zaprzątało nam głowy, przestrzeń wokół domu powinna być zagospodarowana zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i estetycznym.

Estetyka przydomowego terenu zależy nie tylko od rodzaju kostki czy płyt betonowych i ułożonego wzoru, ale przede wszystkim od ich stanu technicznego. Z czasem ze względu na dużą eksploatację oraz ciągłą ekspozycję na deszcz, śnieg czy ostre słońce nie są już one tak atrakcyjne, jak na początku użytkowania, a ich kolor jest wyblakły i zszarzały. Trudno jest jednak podjąć decyzję o całkowitej wymianie tych powierzchni - zrywanie kostki z podjazdów czy ścieżek i wymiana na nową to nie tylko zamieszanie i brud wokół domu, ale przede wszystkim dodatkowe koszty. Dobrym rozwiązaniem, niewymagającym remontu, jest zastosowanie renowacyjnej bejcy Tikkurila Patio. Produkt jest dostępny w 11-stu popularnych odcieniach, w tym w modnych szarościach. W przypadku barwienia na kolor zbliżony do wyjściowego, bejca wyrówna go i pogłębi odcień. Malując szare, fabrycznie niebarwione kostki lub płyty istnieje więcej możliwości - można zmienić kolor na dowolny z palety Tikkurila Patio. Takie odświeżenie będzie uzupełnieniem barwnej roślinności i różnorodnych elementów architektury i stworzy wyjątkowy, harmonijny klimat ogrodu.

Dzięki łatwej aplikacji Tikkurila Patio prace remontowe wokół domu nie będą dłużej stanowić trudności i staną się przyjemnym doświadczeniem. Taką renowację z powodzeniem można nawet przeprowadzić samemu. Po umyciu kostki i jej wyschnięciu możemy ją pomalować za pomocą pędzla, wałka, a najlepiej natrysku używanego do spryskiwania roślin w ogrodzie. Powierzchnia gotowa jest do użytkowania już po 6-ciu godzinach.
Bejca Tikkurila Patio jest przyjazna dla zdrowia i środowiska. Posiada neutralny zapach w trakcie aplikacji, dzięki czemu nie wywołuje bólu głowy. Nie zawiera szkodliwych substancji, które przenikałyby do wód gruntowych i zatruwałyby glebę i wodę. Jest również nieszkodliwa dla roślin w ogrodzie, dzięki czemu pozwala na dekorację ogrodu w zgodzie z naturą.
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA