REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Odkurzacz pionowy - jak wybrać odpowiedni model?

  • Autor: Urszula Tatur
  • 25 paź 2016 20:01
Odkurzacz pionowy - jak wybrać odpowiedni model?
Fot. Philips
Odkurzacz pionowy - jak wybrać odpowiedni model?
Odkurzacz pionowy - jak wybrać odpowiedni model?
Odkurzacz pionowy - jak wybrać odpowiedni model?
Odkurzacz pionowy - jak wybrać odpowiedni model?
Odkurzacz pionowy - jak wybrać odpowiedni model?
Odkurzacz pionowy - jak wybrać odpowiedni model?

Pionowe i bezprzewodowe odkurzacze pozwalają w szybki i łatwy sposób uporać się z codziennym bałaganem w domu. Jak wybrać odpowiedni model takiego odkurzacza dla siebie?

REKLAMA

Lubisz mieć wokół siebie czysto nie tylko zaraz po generalnych porządkach, a niekoniecznie chętnie wyjmujesz z szafy duży odkurzacz tradycyjny? W takim razie wygodny pionowy odkurzacz będzie dla Ciebie świetnym rozwiązaniem! Takie urządzenie doskonale uzupełni tradycyjny odkurzacz, który jak sama nazwa wskazuje jest przeznaczony do większych, tradycyjnych porządków całego domu. A na co dzień w utrzymaniu porządku posłuży Ci poręczny odkurzacz pionowy. Tym bardziej, że ostatnio na rynku pojawiło się sporo tego typu urządzeń, z których łatwo wybierzesz coś dla siebie. Na który model powinieneś się zdecydować?

AquaTrio – odkurza, myje i suszy

Odkurzacz AquaTrio marki Philips to bardzo innowacyjne urządzenie. Jego rewolucyjna technologia TripleAction pozwala na odkurzanie, mycie i suszenie podłóg twardych, tj. panele, drewno, gres. Podczas odkurzania, AquaTrio zbiera i usuwa nie tylko brud i kurz, ale również rozlane płyny, dzięki niezwykle szybko obracającym się w przeciwnych kierunkach dwóm szczotkom. Obracające się szczotki tworzą mgiełkę czystej wody, która skutecznie unosi brud i nieczystości, skutecznie je usuwając. Dzięki przystosowaniu się do różnych kształtów podłogi i czyszczeniu nawet szczelin, obrotowe szczotki dają perfekcyjne rezultaty. Na koniec przepływ powietrza powstały w wyniku szybkiego obracania się szczotek praktycznie całkowicie suszy podłogę. W efekcie wysycha ona o 50% szybciej w porównaniu do zwykłego mycia mopem! Odkurzacz nadaje się do wszystkich podłóg twardych, więc jest świetnym rozwiązaniem, jeśli w Twoim domu nie ma dywanów. Dodatkowo AquaTrio jest idealny dla alergików, gdyż precyzyjnie domywa z pozoru czystą podłogę. Osobne pojemniki na czystą i brudną wodę, dają pewność, że nie rozmażesz brudu.

PowerPro Aqua 2w1

Jeśli zależy Ci na czyszczeniu na mokro, ale masz w domu również dywany i cenisz swobodę bezprzewodowych urządzeń, zdecyduj się na odkurzacz Philips PowerPro Aqua. Bezprzewodowy odkurzacz PowerProAqua 2w1 to pionowe urządzenie z funkcją odkurzania dywanów i mopowania podłóg twardych. Aby czyścić zaschnięte plamy na mokro, wystarczy napełnić zbiornik wodą z kranu i detergentem zależnie od preferencji. Co ważne, wkładki z mikrofibry mocowane do dna zbiornika wody utrzymują optymalny poziom wilgoci, wystarczający do dokładnego czyszczenia, ale jednocześnie nie moczą zbytnio mytej powierzchni. W zestawie znajdziesz dwie wkładki, które można praćręcznie lub w pralce.

Łatwy montaż zbiornika umożliwia szybkie przełączenie między czyszczeniem na mokro i na sucho. Sprzątanie z tym poręcznym odkurzaczem jest niezwykle wygodne.

PowerPro Aqua 3w1

Jest jednak model odkurzacza bezprzewodowego, który jeszcze bardziej potrafi ułatwić codzienne porządki. PowerPro Aqua 3w1 nie tylko odkurzy dywany i umyje podłogę, ale posiada także wbudowany odkurzacz ręczny do mebli i trudno dostępnych miejsc. Szybko pozbierasz nim okruszki z kanapy, krzesła czy stołu. Aby ułatwić sprzątanie właścicielom czworonogów model FC6409 ma również mini turboszczotkę do materacy i delikatnych powierzchni, która z łatwością usunie sierść np. z kanapy.

REKLAMARekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA