REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Noworoczne porządki – co może je ułatwić?

  • Autor: Urszula Tatur
  • 15 sty 2017 11:39
Noworoczne porządki – co może je ułatwić?
Projekt Agata Piltz. Fot. Bartosz Jarosz

Święta, Sylwester, Nowy Rok już za nami. Zawsze, gdy kończy się okres świąteczno-sylwestrowy, żałujemy, że tak szybko minął, bo przecież tyle się do niego przygotowywaliśmy. Godziny spędzone na gotowaniu i pieczeniu, a także generalnych porządkach nie mają już znaczenia, bo teraz czeka nas… noworoczne sprzątanie. Oto kilka cennych wskazówek w jaki sposób sprawnie można uporać się ze świąteczno-sylwestrowym bałaganem.

REKLAMA

Noworoczne zmywanie
Najpierw uszka i pierogi, później pieczone mięsa i sylwestrowe przekąski oraz uwielbiane przez naszych domowników pachnące ciasta. To wszystko i wiele, wiele więcej serwowaliśmy naszym bliskim przez ostatnie dni. Teraz po tych wszystkich smakołykach zostało już tylko wspomnienie i… sterta brudnych naczyń. Możemy myć je ręcznie przez co najmniej kilka godzin lub skorzystać z jakże przydatnego w takich chwilach wynalazku ludzkości – zmywarki. Jeśli decyzję o jej zakupie podjęliśmy dopiero teraz, pamiętajmy o tym, by wybrać taką, które poza oczywistą funkcją zmywania, posiada także opcje dodatkowe. Na przykład zmywarki marki Hotpoint, dzięki technologii Zone Wash pozwalają wybrać, na którym koszu urządzenia ma koncentrować się moc zmywania w zależności od rodzaju naczyń i poziomu ich zabrudzenia. Wybrane modele posiadają także funkcję Active Oxygen, która w całkowicie naturalny sposób, rozkłada i usuwa do 70% nieprzyjemnych zapachów, w ciągu 24 godzin od załadunku.

Noworoczne pranie
Święta, Sylwester i Nowy Rok to nieliczne momenty w roku, gdy na naszym stole kładziemy biały obrus. My także staramy się być w tym czasie bardziej odświętni, dlatego chętniej niż zwykle sięgamy po białe koszule. Jednak już po chwili tego żałujemy, bo jak magnes przyciągają one uporczywe plamy. Najgorsze są te z czerwonego barszczu, smażonego karpia, wina czy coli. Później głowimy się jak sobie z nimi poradzić. Hotpoint znalazł rozwiązanie. Innowacyjna pralka marki posiada bowiem specjalny cykl usuwania plam, nawet tych najbardziej uporczywych, bez konieczności stosowania wysokich temperatur. Radzi sobie z ponad setką najtrudniejszych zabrudzeń już w 20°C oraz umożliwia pranie w jednym cyklu odzieży białej i kolorowej, bez obawy zafarbowania. Dzięki temu nie musimy już mozolnie segregować naszego świąteczno-sylwestrowego prania.

Noworoczne zapasy
Abyśmy mogli uporać się z zapasami, jakie zostały nam po świętach, Sylwestrze i Nowym Roku potrzebna nam będzie pojemna lodówka. Jeśli myślimy właśnie o zakupie nowej, wybierzmy taką, która nie tylko sporo pomieści, ale też będzie miała dodatkowe funkcje. Jak na przykład lodówka Hotpoint z technologią Active Oxygen, który powoduje, że żywność zachowuje swoją naturalną świeżość do 9 dni, ograniczając rozwój bakterii o 90% i powstawanie nieprzyjemnego zapachu o 70%.
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA