REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Niech cały dom pachnie majem!

  • Autor: Urszula Tatur
  • 25 maj 2017 11:15
Niech cały dom pachnie majem!
Majowy poranek
Niech cały dom pachnie majem!
Niech cały dom pachnie majem!
Niech cały dom pachnie majem!
Niech cały dom pachnie majem!
Niech cały dom pachnie majem!

Niech wiosną Twój dom wypełni zapach ! Piękny aromat konwalii pozostanie we wnętrzach na długo, przywodząc na myśl poranną świeżość ogrodu. Czyste wnętrza i piękna woń kwiatów to najlepszy zwiastun, że właśnie nadeszła wiosna.

REKLAMA

Kosmetyki dla domu Mill clean, dzięki wysokiej jakości składnikom, w niezwykle delikatny sposób dbają o myte powierzchnie, nie niszcząc ich struktury. Zawierają autorskie, unikalne, bardzo wydajne i innowacyjne formuły, które gwarantują wysoką skuteczność działania oraz niezwykłą przyjemność stosowania.

Uniwersalny balsam do mycia i pielęgnacji domu Majowy poranek Mill clean to wysoko skoncentrowany kosmetyk o wszechstronnym zastosowaniu. Dzięki wyjątkowej formule może być bezpiecznie stosowany na różnych powierzchniach, bez ryzyka naruszenia ich struktury. Sprawdzi się zarówno do mycia i pielęgnacji drewna, paneli podłogowych, podłóg lakierowanych , mebli jak i powierzchni ceramicznych, pcv oraz gresu i terakoty.

Balsam doskonale rozpuszcza się nawet w zimnej wodzie, a pielęgnująca formuła myjąca zawiera składnik zmiękczający wodę, który zwiększa skuteczność mycia. Wysokiej jakości skład balsamu zapewnia odpowiednią pianotwórczość i dobrą zwilżalność powierzchni, co dodatkowo sprzyja usuwaniu nagromadzonego brudu, bez pozostawiania smug i zacieków. Myte powierzchnie zachowują właściwości antypoślizgowe.

Zamknięty w balsamie aromat majowych konwalii, uwalnia się już podczas porządków, czyniąc jeprzyjemniejszymi. Piękny zapach pozostaje we wnętrzu na długo i pozwala cieszyć się czystym, pachnącym domem.

Uniwersalny balsam do mycia i pielęgnacji domu Mill clean dostępny jest także w innych wariantach zapachowych: Wspomnienie Cejlonu, Skarby lasu oraz Marsylskie płatki mydlane.
Pojemność: 888ml
Cena : 9,99 zł
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA