REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Mistrzowska receptura i doskonały smak

  • Autor: Urszula Tatur
  • 21 cze 2017 12:37
Mistrzowska receptura i doskonały smak
Olej słonecznikowy
Mistrzowska receptura i doskonały smak

Receptura oparta na kompozycji trzech cennych olejów, największa na rynku w kategorii produktów do smarowania pieczywa zawartość kwasów tłuszczowych Omega 3 i 6 oraz pyszny, maślany smak – oto nowa Flora Gold, czyli prawdziwie „złota” propozycja dla chcących zadbać o zdrowe serce.

REKLAMA

Receptura nowej Flory Gold to między innymi połączenie trzech niezwykle korzystnych dla naszego organizmu olejów roślinnych: słonecznikowego, lnianego i rzepakowego. Są one źródłem tłuszczów nienasyconych, które mają wpływ na utrzymanie właściwego poziomu cholesterolu. Włączenie do diety tłuszczów roślinnych zalecają najważniejsze instytucje zajmujące się określaniem zaleceń żywieniowych na świecie, jak Światowa Organizacja Zdrowia oraz Instytut Żywności i Żywienia.
Co więcej, Flora Gold zawiera największe ilości wielonienasyconych kwasów tłuszczowych Omega-3 i Omega-6 na polskim rynku w kategorii produktów do smarowania pieczywa (8,2 g Omega-3 i 26 g Omega-6). To o ponad 100% więcej niż zawartość, którą cechują się inne produkty do smarowania pieczywa. Dlatego Flora Gold jest szczególnie polecana chcącym zadbać o swoje serce.
Flora Gold cechuje się także wyjątkowym maślanym smakiem, będąc doskonałym składnikiem porannego posiłku, drugiego śniadania czy kolacji.
Flora Gold powinna zwracać uwagę konsumentów wyróżniającym się na półce opakowaniem. Cechują go intensywne, nasycone kolory, odwołanie do receptury opartej na olejach roślinnych oraz jasno komunikowane zalety produktu.

Flora Original i Flora Light w nowych opakowaniach
Flora Gold powiększyła portfolio produktów marki Flora. Jednocześnie, dotychczas obecne na rynku Flora Original i Flora Light, zyskały nowe opakowania. Ich kolorystyka zwraca uwagę na naturalne pochodzenie najcenniejszych składników, czyli olejów: słonecznikowego, lnianego i rzepakowego. Nowe opakowania podkreślają fakt, że produkty są źródłem naturalnych Omega-3 i 6.
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA