REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Malinowe święta w twoim domu

  • Autor: Urszula Tatur
  • 15 gru 2016 07:55
Malinowe święta w twoim domu
Frosch

Marka Frosch wprowadziła Malinowy Koncentrat do Mycia Naczyń, preparat o doskonałym działaniu, niezwykle przyjemnym zapachu i idealnie wpasowującym się w klimat Świąt.

REKLAMA

Święta to przyjemne zapachy: choinka, pierniki, barszcz, makowiec czy chrupiący karp przywołują na myśl rodzinne, ciepłe wnętrza, czas spotkań i pysznych dań. Jednak każda przyjemność kiedyś się kończy, a po magicznej Wigilii trzeba powrócić do codzienności. Zarówno przygotowania do tych rodzinnych uroczystości, jak i sprzątanie po niej jest zwykle przykrym obowiązkiem, niezwiązanym z wyjątkowym świątecznym nastrojem Nie musi jednak tak być! Marka Frosch wprowadziła Malinowy Koncentrat do Mycia Naczyń, preparat o doskonałym działaniu, niezwykle przyjemnym zapachu i idealnie wpasowującym się w klimat Świąt.

Maliny to skarbnica witamin oraz substancji mineralnych m.in. żelaza, potasu, magnezu oraz wapnia. Od wieków doceniano właściwości przeciwgorączkowe, przeciwzapalne oraz przeciwbakteryjne zawarte w jej owocach. Maliny to nie tylko słodycz, ale też kwasy organiczne (m.in. cytrynowy, jabłkowy, salicylowy), pektyny, czy antocyjany. Składniki te, zawarte zarówno w owocach jak i liściach pozytywnie wpływają na nasz organizm. Znane są także zbawienne i niezwykle relaksujące właściwości aromaterapeutyczne tej rośliny.
Receptura koncentratu, opracowana przez laboratorium marki Frosch bazuje na naturalnych składnikach, co zapewnia delikatność działania i szacunek dla środowiska. Formuła, dzięki wykorzystywaniu łagodnych dla skóry preparatów zapewnia ochronę dla narażonych na przesuszenie lub zniszczenie dłoni.
Potwierdza to ekspert marki Frosch dr dermatolog Anita Tarajkowska-Olejnik: „Niezwykle ważne dla zdrowia skóry dłoni mającej ciągły kontakt z różnymi środkami myjącymi i czyszczącymi jest skład i bezpieczeństwo tych produktów. Istotne jest to, by składniki i ich pochodzenie były przebadane ze względu na możliwość wywołania uciążliwych i nawrotowych alergii skórnych i podrażnień. Pacjenci z objawami świądu, zaczerwienienia, pękania i łuszczenia dłoni powinni mieć wykonane diagnostyczne testy skórne, by wiedzieć jakie substancje chemiczne ich uczulają oraz móc świadomie wybierać produkty przebadane, oparte w dużej mierze na naturalnych składnikach - bezpieczne dla skóry rąk.”
Warto dodać, że wszystkie produkty oferowane przez markę Frosch wyróżniają się wieloma eko-certyfikatami, oraz wyjątkowo szybką i wysoką biodegradacją. Idealne proporcje bezpiecznych produktów użytych przy produkcji płynu, zapewniają jego skuteczność. Już kropla preparatu gwarantuje lśniącą czystość naczyń. Wydajność Malinowego Koncentrat do Mycia Naczyń jest jego dużym atutem, jednak to co cieszy konsumentów to jego wyjątkowe walory zapachowe. Pierwsze skojarzenia nasuwają na myśl parujący kubek ciepłej herbaty z domowym sokiem z malin, lub łubiankę pełną tego słodkiego owocu.
Naturalne aromaty zawarte w płynie umilą każde zmywanie oraz sprzątanie. Szczególnie teraz, gdy za oknem chłód, a w kuchni czeka na nas wiele przedświątecznych wyzwań, dodajmy sobie tą malutką przyjemność, wspominając ciepłe letnie dni.

Sugerowana cena detaliczna: 6,49 pln
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA