REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia

  • Autor: Urszula Tatur
  • 05 gru 2017 15:36
Magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia
Ahmad Tea London
Magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia
Magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia
Magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia
Magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, na który większość z nas czeka cały rok. Dla dorosłych wigilijny wieczór to przede wszystkim okazja do rozmowy i wspomnień, dla najmłodszych oczekiwanie na pierwszą gwiazdkę. Wszyscy czerpią z kolei ogromną radość ze wzajemnego obdarowywania się prezentami. Często zastanawiamy się, jaki podarunek będzie idealny i sprawi największą przyjemność naszym bliskim.

REKLAMA

Obdarowywanie prezentami jest miłe nie tylko dla osoby otrzymującej prezent, ale też dla obdarowującej. Jest częścią świąt, na którą czekamy z niecierpliwością, niezależnie od wieku. Poszukując prezentów dla naszych najbliższych zastanówmy się, czy nie są smakoszami herbaty. Tego, kto zimowe wieczory uwielbia spędzać z filiżanką rozgrzewającego naparu, z pewnością uszczęśliwi aromatyczna mieszanka znaleziona pod choinką. Szczególne, jeżeli wybierzemy herbatę zapakowaną w puszki w kształcie bombek czy świątecznego drzewka. Taką wyjątkową kolekcję przygotowała marka Ahmad Tea London.

MAGICAL TEA BUBBLES
Zestaw trzech rodzajów herbat zamkniętych w świątecznych bombkach idealnych do powieszenia na choinkę. Niezwykle eleganckie i szykowne, każda w innym szlachetnym kolorze: srebra, złota oraz miedzianego złota. To piękna ozdoba, która ucieszy każdego. W bombkach znajdują się klasyczne liściaste mieszanki: Earl Grey w srebrnej, English Tea No 1 w złotej oraz English Breakfast w miedzianej.

MAGICAL CHRISTMAS TREE CADDIES
Symbol Świąt Bożego Narodzenia, skrywający w sobie klasyczną czarną herbatę English Breakfast. Liście zamknięte zostały w puszkach w kształcie choinek, które dostępne są w dwóch kolorach: białym ze srebrnymi zdobieniami oraz niebieskim ze złotymi wzorami. To wyjątkowo eleganckie opakowania, które mogą stanowić element dekoracyjny świątecznego stołu lub same znaleźć się pod choinką.

MAGICAL TEA COLLECTION
Kolekcja trzech klasycznych herbat zamkniętych w opakowaniu, przedstawiającym panoramę Londynu. Świąteczne akcenty, takie jak śnieżynki, gwiazdki oraz sanie Mikołaja, nadają mu uroczystego charakteru. W środku znalazły się trzy klasyczne mieszanki: English Breakfast, Earl Grey oraz English Tea No 1. Wszystkie szczelnie przechowywane w aluminiowych kopertach.
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA