REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Komfort oddychania zdrowszym powietrzem w Twoim domu

 • Autor: Urszula Tatur
 • 25 paź 2016 19:48
Komfort oddychania zdrowszym powietrzem w Twoim domu
Philips
Komfort oddychania zdrowszym powietrzem w Twoim domu
Komfort oddychania zdrowszym powietrzem w Twoim domu
Komfort oddychania zdrowszym powietrzem w Twoim domu
Komfort oddychania zdrowszym powietrzem w Twoim domu
Komfort oddychania zdrowszym powietrzem w Twoim domu

Oddychaj zdrowszym powietrzem nawet w sezonie grzewczym dzięki nowemu nawilżaczowi Philips Air Washer HU5930. Jego większa wydajność pozwala na nawilżenie pomieszczeń aż do 70m2, a jego naturalna i bezpieczna technologia rozprzestrzenia o 99% mniej bakterii bez tworzenia pary wodnej i pozostawienia mokrych śladów.

REKLAMA

Na dworze i w mieszkaniach zrobiło się nieco chłodniej, więc nic dziwnego, że sezon grzewczy rozpoczęty. Z jednej strony oznacza to przyjemną temperaturę wewnątrz, z drugiej niestety także przesuszone powietrze, które będzie doskwierało jeszcze bardziej zimą podczas intensywniejszego ogrzewania. Ten uboczny efekt objawia się katarem, budzeniem z zatkanym nosem, a nawet bólami głowy, problemami z zatokami czy nasilaniem alergii. Suche powietrze to nie tylko niedogodność, czasem może to być także zagrożenie dla zdrowia.

Co zrobić, aby zarówno temperatura, jak i wilgotność powietrza były w domu na odpowiednim poziomie? Odpowiedź wydaje się prosta: nawilżać powietrze. Jednak babciny sposób z wieszaniem mokrych ręczników na grzejnikach jest nieestetyczny i mało efektywny, a tanie nawilżacze nie zawsze są bezpieczne. Najlepszym rozwiązaniem jest odpowiedniej jakości nawilżacz powietrza, taki jak Philips Air Washer HU5930.

W nowym nawilżaczu marki Philips zastosowano technologię NanoCloud, która nawilża powietrze, utrzymując nawilżenie na stałym, rekomendowanym poziomie od 40 do 60%. Poziom nawilżenia może być ustawiony manualnie (40, 50 lub 60%) bądź sterowany automatycznie, gdzie odpowiednie nawilżenie zostanie dopasowane do stanu powietrza w pomieszczeniu. Co równie ważne, technologia Philips NanoCloud uzyskała certyfikat potwierdzający jej higieniczne działanie. Udowodniono, że uwalnia do powietrza 99% mniej bakterii w porównaniu z ultradźwiękowymi nawilżaczami, chroniąc długofalowo Twoje zdrowie dzięki powietrzu niemal zupełnie wolnemu od patogenów i pleśni. Nawilżacz chroni również przed alergenami, dzięki efektywnej filtracji NanoProtect, która filtruje z powietrza do 99% bakterii i zanieczyszczeń o wielkości 20 nanometrów (czyli 0,000002 cm), takich jak kurz i inne alergeny.

Wydajność nawilżania urządzenia to aż 500 ml/h, co oznacza większy zasięg jego działania aż do 70m2 i duży zbiornik na wodę 4l, dzięki czemu nie musisz jej często dolewać. Ponadto nawilżacz tworzy tylko niewidzialną mgiełkę wodną i nie pozostawia nieestetycznych zacieków i plam na podłodze oraz meblach. Za to doskonale prezentuje się w pomieszczeniach.

Elektroniczny wyświetlacz dotykowy nawilżacza HU5930 wskazuje poziom nawilżenia i temperaturę w pomieszczeniu, które są precyzyjnie mierzone poprzez inteligentny czujnik. Wyświetlacz informuje również o konieczności napełnienia zbiornika wodą. Natomiast za pomocą czujnika Healthy air protect urządzenie ostrzega o konieczności wymiany filtrów. Jeśli nie zostaną one odpowiednio szybko wymienione, urządzenie przestanie działać, ponieważ praca z nieskutecznym filtrem nie przynosi żadnych efektów. Filtr nawilżający, który nigdy nie stoi w wodzie, przestanie się obracać, gdy zabraknie wody lub gdy osiągnie ustawiony wstępnie poziom wilgotności. Natomiast wentylator będzie pracował dalej w trybie oczyszczania i osuszy filtr nawilżający. Dzięki temu masz pewność, że powietrze będzie zawsze czystsze i zdrowe. Nawilżacz posiada także funkcję blokady rodzicielskiej, możliwość wyłączenia świateł dla niezakłóconego snu nocą oraz programowanie czasu pracy od 1 do 8 godzin.

Pamiętaj, że utrzymywanie optymalnego poziomu nawilżenia minimalizuje problemy zdrowotne powodowane przez suche powietrze oraz sprawia, że w pomieszczeniu po prostu komfortowo się oddycha.

 

Rekomendowana cena nawilżacza HU5930 Philips AirWasher wynosi 1 599 pln.
Rekomendowane dla Ciebie

Komentarze

 • Ponoć filtry plazmowe maja gwarancję na 5 lat,czy to prawda?
  • sprawdzający, 2017-11-17 09:30:19
 • Czyste powietrze w domu to przede wszystkim sprawna wentylacja,nawilżanie powietrza i oczywiście wietrzenie mieszkań, pościeli,dywanów tak nie modne dzisiaj!Jeżeli chodzi o okapy to przetestowałem ostatnio filtry plazmowe,działają na zasadzie jonizacji czyli oczyszczania powietrza z roztoczy, bakterii .Dla moich alergików w domu to zbawienne. I co ważne jest samoczyszczący!
  • Alleksy, 2017-11-09 09:06:20
 • Czyste powietrze w domu to nie tylko zasługa wietrzenia, otwierania okien itp. To przede wszystkich działanie wentylacji i okapów/pochłaniaczy. Najlepiej takichm które skutecznie absorbują kuchenne zapachy. Polecam zapoznać się z ofertą globalo.pl - to naprawdę rzeczowi fachowcy, i świetne okapy.
  • GLOBALO, 2017-04-25 14:11:00

REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA