REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Jan Sikora prelegentem Forum Dobrego Designu 2017

  • Autor: Redakcja
  • 27 lis 2017 08:20
Jan Sikora prelegentem Forum Dobrego Designu 2017
Forum Dobrego Designu

Jest laureatem Nagrody Architekonicznej "Polityki", Bryły Roku i międzynarodowej nagrody Library Interior Design Award za najpiękniejszą bibliotekę świata! 6 grudnia będzie jednym z prelegentów Forum Dobrego Designu.

REKLAMA

Dr hab. Jan Sikora to wykładowca Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Kieruje Katedrą Architektury Przestrzeni Kulturowych. Autor wnętrz prywatnych i obiektów kultury m.in. Stacji Kultura w Rumi oraz Sopoteki, założyciel autorskich pracowni Sikora Wnętrza i Marek+Sikora Architektura. Laureat Nagrody Architektonicznej Polityki, Bryły Roku i międzynarodowej nagrody Library Interior Design Award. Pracownia ma w swoim dorobku kilkadziesiąt zrealizowanych projektów z zakresu architektury wnętrz i wzornictwa w tym wnętrza obiektów użyteczności publicznej oraz wnętrza prywatne w Polsce oraz w Szwecji.

W trakcie Forum Dobrego Designu Jan Sikora weźmie udział w sesji dyskusyjnej "Ewolucja wzornictwa. Czy ogranicza nas tylko wyobraźnia?"

Przyszłość designu – to hasło przewodnie tegorocznego Forum Dobrego Designu, które odbędzie się 6 grudnia 2017 roku w Warszawie. Już dziś warto zarezerwować ten termin! 900 gości, architektów, projektantów wnętrz, designerów, kilkudziesięciu prelegentów, liczne debaty, dyskusje i rozmowy o designie – Forum Dobrego Designu to najlepsze miejsce, aby zaprezentować swoją markę i porozmawiać, o wszystkim, co w branży wyposażenia wnętrz najważniejsze.

ZAREJESTRUJ SIĘ ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W FORUM >>>KLIK<<<
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA