REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Jadania Sempre – Produktem Roku 2017!

  • Autor: Urszula Tatur
  • 22 lut 2017 11:08
Jadania Sempre – Produktem Roku 2017!
Mebin
Jadania Sempre – Produktem Roku 2017!
Jadania Sempre – Produktem Roku 2017!

Jest nam niezmiernie miło, iż po raz kolejny produkowane przez nas meble uzyskały to zaszczytne wyróżnienie. Tym razem „Produktem Roku 2017” została jadalnia Sempre.

REKLAMA

Jadalnia Sempre to masywne meble o frontach z litego drewna dębowego i korpusach w naturalnej okleinie dębowej, które doskonale prezentują się w nowocześnie zaaranżowanych, przestronnych wnętrzach. Bryły o prostej, geometrycznej linii, łagodnie zaokrąglonej na krawędziach i dwóch wersjach kolorystycznych: rustikal i brąz antyczny idealnie wpisują się w modny nurt współczesnej klasyki pełnej umiaru, harmonii i naturalnego piękna. W kolekcji do jadalni znajduje się szeroki wybór witryn stojących i wiszących, barków, szafek i komód. Uzupełniają ją krzesła i stoły: klasyczny rozsuwany, na nodze kolumnowej oraz praktyczny ławostół z funkcją podnoszenia i rozsuwania blatu. Na uwagę zasługują udogodnienia, które zastosowano w kolekcji, takie jak: system otwierania push to open oraz oświetlenie LED w standardzie. Meble zostały zaprojektowane i wykonane w sposób, który pozwala na zaspokajanie potrzeby komfortu, prestiżu i elegancji.
Organizatorem konkursu „Meble Plus – Produkt Roku 2017” jest redakcja magazynu „Meble Plus”. „Produkt Roku” to prestiżowy konkurs na najlepsze produkty w branży meblarskiej. Jury przy ocenie bierze pod uwagę następujące kryteria: znaczące walory wzornicze, użytkowe i estetyczne, wysoką jakość wykonania, dobrą relację ceny do jakości, zgodność z obowiązującymi normami i zasadami konsumenckimi, nowatorstwo rozwiązań.
Rozdanie statuetek „Meble Plus – Produkt 2017” odbyło się 16 lutego 2017 r. podczas 4Design Days, w Katowicach – śląskiej stolicy designu. W imieniu Mebin nagrodę odebrali właściciele firmy Dorota i Andrzej Binkowscy. Cieszymy się ogromnie, że nasze meble po raz kolejny docenione zostały przez profesjonalistów, co potwierdza ich najwyższą jakość i atrakcyjny design, a także zachęca nas do poszukiwania nowych, interesujących dla współczesnego odbiorcy rozwiązań meblarskich.
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA