REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

FDD: specjalistka od DIY opowie o twórczym redesignie

  • Autor: Redakcja
  • 29 lis 2017 19:57
FDD: specjalistka od DIY opowie o twórczym redesignie
Forum Dobrego Designu

Kocha rękodzieło. Jest autorką inspirującej książki "DIY. Żyj pięknie". Marysia Szymańska będzie jedną z prelegentek zbliżającego się Forum Dobrego Designu.

REKLAMA

Marysia Szymańska, DIY Platform Manager w DaWanda.pl. Z wykształcenia socjolog. Po zdobyciu doświadczenia w dużych korporacjach (Orange, Ernst & Young Academy of Business) całkowicie zmieniła ścieżkę zawodową i od pięciu lat związana jest z DaWanda.pl - platformą z unikalnymi produktami handmade i pomysłami DIY. Kocha rękodzieło i ma szczęście zajmować się tym zawodowo. Jest nałogowym bywalcem secondhandów. Ratuje piękne ubrania przed marnym losem, przerabiając, przeszywając, naszywając i wyszywając. Jej ponad 70 dawandowych tutoriali DIY ukazało się właśnie w formie książki "DIY Żyj pięknie!" (wyd. Egmont).

Marysia Szymańska weźmie udział w sesji dyskusyjnej "Re-Design. W stronę zrównoważonej przyszłości", która odbędzie się 6 grudnia w trakcie Forum Dobrego Designu.

Przyszłość designu – to hasło przewodnie tegorocznego Forum Dobrego Designu, które odbędzie się 6 grudnia 2017 roku w Warszawie. Już dziś warto zarezerwować ten termin! 900 gości, architektów, projektantów wnętrz, designerów, kilkudziesięciu prelegentów, liczne debaty, dyskusje i rozmowy o designie – Forum Dobrego Designu to najlepsze miejsce, aby zaprezentować swoją markę i porozmawiać, o wszystkim, co w branży wyposażenia wnętrz najważniejsze.

ZAREJESTRUJ SIĘ ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W FORUM >>>KLIK<<<
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA