REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Dobrze Mieszkaj (2/2017) - nowy numer już w sprzedaży

  • Autor: Redakcja
  • 16 lut 2017 09:33
Dobrze Mieszkaj (2/2017) - nowy numer już w sprzedaży
Dobrze Mieszkaj 2 2017

W najnowszym wydaniu magazynu Dobrze Mieszkaj polecamy uwadze czytelników tablice inspiracji prezentujące gorące trendy tego roku, stworzone z myślą o wszystkich, którzy planują urządzić, zrobić remont czy chociażby odświeżyć wystrój swojego mieszkania.

REKLAMA

Jak modnie i funkcjonalnie urządzić wnętrza o małym metrażu, to problem, który nurtuje wiele osób. Z myślą o urządzających małe kuchnie, salony, sypialnie i łazienki przygotowaliśmy specjalny blok tematów. Podpowiadamy jakie meble i sprzęty będą najlepsze do małych wnętrz. Sprawdzamy najnowsze rozwiązania producentów, szukamy pomysłów na optymalne wykorzystanie niewielkich przestrzeni. Fachowych porad udzielają architekci wnętrz.

Gwiazdą najnowszego wydania Dobrze Mieszkaj jest Tomasz Pągowski. Prowadzący program „Remont w 48h” opowiada o remoncie własnego mieszkania. Zdradza także, w jakich sferach zawodowych realizuje się obecnie.

Cykliczną podróż po Polsce, podczas której odwiedzamy domy i mieszkania zaprojektowane przez rodzimych architektów rozpoczynamy na Podlasiu. Zajrzymy do wnętrza domu, w którym klimat lasu przeplata się z wielkomiejskim. Następnie zapraszamy w okolice Poznania, gdzie niezwykłe wrażenie robi dom zaprojektowany dla rodziny. Z kolei apartament w pobliżu Orłowskiego Klifu urzeka wyjątkowymi materiałami i barwami natury. Na koniec zapraszamy na Śląsk, by odkrywać uroki stylu retro i zakochać się w klimacie loft.
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA