REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Człowiek Roku 2016: zobacz nominowanych i zagłosuj!

  • Autor: Redakcja
  • 09 sty 2017 19:17
Człowiek Roku 2016: zobacz nominowanych i zagłosuj!
Nominowani w konkursie magazynu Meble Plus i portalu Biznesmeblowy.pl

Ranking „Człowiek Roku” od lat cieszy się popularnością wśród czytelników magazynu „Meble Plus”, użytkowników portalu Biznesmeblowy.pl i w całej branży meblowej. Zapraszamy do kolejnej edycji tego przedsięwzięcia. Każdy z Was może oddać swój głos w plebiscycie!

REKLAMA

Celem przedsięwzięcia jest wyłonienie osobowości oraz wiodącej firmy, które w 2016 roku wyróżniły się na tle konkurencji za sprawą ponadprzeciętnych wyników finansowych, trafnych posunięć biznesowych czy też innowacyjnych strategii. Po przeanalizowaniu tego, co działo się w branży meblowej w roku 2016, wspólnymi siłami redakcji „Mebli Plus” i „Biznesmeblowy.pl” postanowiliśmy wyróżnić pięć osobowości i pięć firm zasługujących – naszym zdaniem - na miano „Człowieka Roku 2016” i „Firmy Roku 2016”. Spośród tych Kandydatów chcielibyśmy – wspólnie z Czytelnikami magazynu i Użytkownikami naszego serwisu internetowego wybrać laureatów tegorocznej edycji rankingu. Głosowanie odbędzie się online, za pośrednictwem strony Biznesmeblowy.pl

Nominowani do tytułu „Człowiek Roku 2016”

Maciej Formanowicz – prezes Fabryk Mebli Forte – nominowany za stworzenie swoistego wzorca dobrego managera przedsiębiorstwa, które – mimo trudnych – czasów osiąga sukcesy na rynku; za bogatą wiedzę na temat meblarstwa, kreatywność i odwagę w biznesie.

Tomek Rygalik – projektant mebli i innych form przemysłowych, pracujący dla czołowych polskich producentów, właściciel studia projektowego Rygalik Studio – nominowany za konsekwentne dążenie do połączenia designu i funkcjonalności, za duży wkład w kształcenie młodych projektantów.

Leszek Wójcik – prezes Fabryki Mebli Wójcik i Fabryki Mebli Stolpłyt – nominowany za stworzenie prężnie działającego i dynamicznie rozwijającego się przedsiębiorstwa, za odwagę w podejmowaniu decyzji o inwestycjach, za dbałość o pracowników i „ludzką twarz” firmy.

Ewa Tomaszek – prezes firmy Galicja Tomaszek, założycielka prężnie działającej sieci Max Kuchnie, która przekroczyła w 2016 roku liczbę 300 studiów kuchennych – nominowana za stworzenie nowego modelu sprzedawania kuchni, za uważne obserwowanie rynku i reagowanie na oczekiwania klientów.

Janusz Mikołajczyk – prezes Mikomax Smart Office; nominowany za zbudowanie polskiej firmy rodzinnej, która może pochwalić się 25-letnim doświadczeniem w aranżacji przestrzeni biurowych. Za nowatorstwo wprowadzanych rozwiązań i elastyczność działań, które zawierają się w haśle „smart office”.

ZAGŁOSUJ NA CZŁOWIEKA ROKU 2016 W PLEBISCYCIE MEBLI PLUS i PORTALU BIZNESMEBLOWY.PL

Uroczysta gala wręczenia nagrody Człowiek Roku 2016 magazynu Meble Plus i portalu Biznesmeblowy.pl odbędzie się w 16 lutego w czasie Forum Branży Meblowej. Wydarzenie jest częścią 4 Design Days - największego w tej części Europy wydarzenia ze świata designu i architektury.

Więcej informacji: www.4dd.pl
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA