REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Czas na zadbane i bezpieczne otoczenie w sezonie jesiennym

  • Autor: Urszula Tatur
  • 04 lis 2016 08:33
Czas na zadbane i bezpieczne otoczenie w sezonie jesiennym
Husqvarna
Czas na zadbane i bezpieczne otoczenie w sezonie jesiennym
Czas na zadbane i bezpieczne otoczenie w sezonie jesiennym

Nastała jesień, pora obfitująca w wietrzne i chłodniejsze dni. Słońce nie świeci już tak intensywnie, a przyroda przygotowuje się do zimowego spoczynku. Spadające liście psują estetykę otoczenia, a w połączeniu z deszczem stają się mokre i śliskie, co może stać się przyczyną wielu nieszczęśliwych wypadków. Co zrobić, aby temu zapobiec i jak zadbać o schludny wygląd naszego ogrodu bez zbędnego wysiłku?

REKLAMA

100% bezpieczeństwa podczas spaceru…
Pielęgnacja miejskiego otoczenia jesienią to nie lada wyzwanie. Na trawnikach i chodnikach zalegają mokre liście, których z dnia na dzień pojawia się coraz więcej. Przyklejone do podeszwy butów mogą doprowadzić do przypadkowego poślizgnięcia i poważnej kontuzji. Aby móc w pełni zadbać o bezpieczeństwo na miejskich chodnikach, potrzeba do tego niezawodnych i wydajnych maszyn, które w szybki i dokładny sposób pomogą posprzątać zalegające liście i śmieci. Husqvarna skonstruowała wydajne dmuchawy, które są w stanie sprostać nawet najcięższym wyzwaniom oraz zapewniają bezpieczeństwo zarówno korzystającym z zieleńców użytkownikom, jak i przechodniom spacerującym chodnikami. „Husqvarna stworzyła profesjonalne dmuchawy, które poradzą sobie ze stertami ciężkich i wilgotnych liści, a także oczyszczą chodniki i trawniki ze śmieci. To wydajne urządzenia ręczne i plecakowe. Obecnie dostępne są również dmuchawy zasilane akumulatorem” – mówi Jerzy Banaszczyk, Ekspert firmy Husqvarna.

Ciche i spokojne jesienne dni…
Uprzątanie liści wiąże się zwykle z hałasem, który zakłóca spokój i ciszę przechodniom oraz okolicznym mieszkańcom. Aby odciążyć ciche osiedla od głośnych dmuchaw Husqvarna stworzyła maszyny zasilane akumulatorem, dbając o to, aby maszyny nie przeszkadzały ludziom w codziennych obowiązkach, czy odpoczynku. Oprócz niskiego poziomu hałasu, który możliwy jest dzięki specjalnej konstrukcji przepływu powietrza, maszyny są ekologiczne, ponieważ nie zanieczyszczają środowiska zbędnymi spalinami. „Dmuchawy akumulatorowe Husqvarna mają porównywalną moc do maszyn zasilanych silnikiem spalinowym, a do tego są o wiele cichsze i przyjazne dla środowiska. Wyróżniają się lekką konstrukcją, wydajnością oraz wygodną obsługą. To dobre rozwiązanie dla ogrodników dbających o wygląd otoczenia z uwzględnieniem ciszy i komfortu pobliskich mieszkańców. Dodatkowo duża moc i silny strumień powietrza podczas pracy dmuchawy pomagają poradzić sobie z liści i śmieciami, nie obciążając jednocześnie rąk i ramion ogrodników” – mówi Jerzy Banaszczyk, Ekspert firmy Husqvarna.
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA