REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

4DD: zapraszamy na pokazy kulinarne z udziałem znanych szefów kuchni

  • Autor: Redakcja
  • 27 sty 2017 12:48
4DD: zapraszamy na pokazy kulinarne z udziałem znanych szefów kuchni
Zapraszamy na pokazy kulinarne w trakcie 4DD

Nadchodzące targi 4 Design Days to nie tylko spotkania w gronie architektów, designerów i miłośników dobrego wzornictwa. To także wiele atrakcji dla wszystkich odwiedzających! Również dla amatorów dobrej kuchni.

REKLAMA

4 Design Days, które już niedługo odbędą się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, to nie tylko dyskusje o tym, co inspiruje światowe trendy w architekturze. To także czterodniowe targi designu i wyposażenia wnętrz, w których weźmie udział ponad 200 wystawców! To również szereg atrakcji dla mieszkańców regionu, czekających w Dniach Otwartych dla publiczności - 18 - 19 lutego.

Jedną z atrakcji będą pokazy kulinarne organizowane przez firmę Halupczok Kuchnie i Wnętrza wraz z marką Gaggenau. Zapraszamy na nie w sobotę 18 lutego oraz w niedzielę 19 lutego na stoisko Halupczok (w godz. 12.00-16.00).

Gwiazdą sobotnich pokazów będzie znany szef kuchni Filip Schmidt - kreator smaków, który stworzył niepowtarzalne menu wielu restauracji w Polsce i na świecie. W niedzielę z kolei zapraszamy na słodkie pokazy cukiernika Krzysztofa Kopcińskiego, prawdziwego pasjonata cukiernictwa, szefa cukierni wielu znanych restauracji i hoteli.

W dniach 16-19 lutego 2017 roku, ikony światowego i polskiego designu, czołowi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy, inwestorzy i samorządowcy spotkają się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, by dyskutować o polskich i światowych trendach na rynku nieruchomości, wyposażenia wnętrz oraz wzornictwie. Konferencji towarzyszyć będzie szereg wydarzeń, w tym gale z wręczeniem nagród, spotkania z ciekawymi postaciami, prezentacje i dni otwarte dla mieszkańców regionu z targami oraz akademią designu dla dzieci.

Zobacz więcej: www.4dd.pl
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA