REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

4DD: przepis na kuchnię idealną

  • Autor: Urszula Tatur
  • 27 sty 2017 13:07
4DD: przepis na kuchnię idealną
Fot. WFM

Empatia to punkt wyjścia do stworzenia kuchni idealnej. Staramy się "wejść w buty" klienta i spojrzeć na świat z jego perspektywy - mówi Piotr Matuk, dyrektor ds. marketingu WFM Kuchnie.

REKLAMA

W czasie tegorocznych 4 Design Days (16-19 lutego 2017 r.) na pewno nie zabraknie pomysłów na aranżację, urządzenie i wyposażenie kuchni. Swoje nowości zaprezentuje również marka WFM Kuchnie.

W kuchni toczy się życie. Dlatego funkcjonalność kuchni to prawdziwa odpowiedzialność społeczna - twierdzą specjaliści WFM Kuchnie. Funkcjonalność bazuje na ergonomii, gwarantuje porządek oraz przyjemność użytkowania. Funkcjonalna kuchnia to oszczędność czasu, który można poświęcić rodzinie. A zagwarantować ją można dzięki innowacyjności rozwiązań i najlepszym materiałom.

- Empatia to punkt wyjścia do stworzenia dobrej kuchni. Empatia to również emocje – ważne jest dla nas co czuje człowiek. Docieramy do potrzeb, o których użytkownik nie mówi i rozwiązujemy jego problemy. Wspólne kreowanie kuchni z klientem gwarantuje jej personalizację i wspiera indywidualizm - dodaje Piotr Matuk.

WFM KUCHNIE to nowoczesny zakład produkcyjny zatrudniający ponad 500 pracowników. Sieć sprzedaży firmy poza Polską obejmuje między innymi: Francję, Anglię, Holandię, Szwecję, Niemcy i Szwajcarię.
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA