REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

4DD 2018: w jakich domach chcą mieszkać Polacy?

  • Autor: Redakcja
  • 21 sty 2018 19:53
4DD 2018: w jakich domach chcą mieszkać Polacy?
4 Design Days

Jakie projekty cieszą się największą popularnością inwestorów? Zapraszamy na sesję dyskusyjną, która odbędzie się w trakcie 4 Design Days 2018.

REKLAMA

Parterowe, z płaskim dachem, minimalistyczne? A może w stylu wytwornej rezydencji? Z wielkimi przeszkleniami i elewacją z drewna? A może wykończone betonem? W jakich domach chcą mieszkać Polacy? Jakie projekty pozostaną ponadczasowe bez względu na zmieniającą się modę? Tego będzie dotyczyła sesja dyskusyjna, która odbędzie się 15 lutego 2018 r. w trakcie 4 Design Days 2018. Eksperci rynku i architekci porozmawiają o trendach w architekturze mieszkaniowej, wyzwaniach stojących przed tym rynkiem, preferencjach konsumenckich i domach przyszłości.

Wśród prelegentów panelu dyskusyjnego znaleźli się m.in. tak znakomici architekci, jak Ondřej Chybík, architekt, założyciel Chybik+Kristof, Maria Saloni-Sadowska, główna projektantka, Kuryłowicz & Associates czy o Barbara Uherek-Bradecka, założycielka Studia BB Architekci.

III edycja 4 Design Days odbędzie się w dniach 15-18 lutego 2018 roku. Na 12 100 mkw. powierzchni ekspozycyjnej Spodka i Międzynarodowego Centrum Kongresowego spotka się ponad 300 wystawców, 5 000 gości biznesowych i 20 000 zwiedzających. Przez cztery dni ikony światowego i polskiego designu, najwięksi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy i inwestorzy będą dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i designie.

Wydarzenie kolejny raz przybierze sprawdzoną formułę dwóch dni dla przedstawicieli branży oraz dwóch dni otwartych dla każdego, kto zechce uczestniczyć w spotkaniu z architekturą i designem. Częścią eventu będą konferencje Property Forum Katowice, Housemarket Forum Silesia oraz Forum Branży Meblowej i gale rozdania nagród dla branży: Property Design Awards oraz Housemarket Silesia Awards.

>>>ZAREJESTRUJ SIĘ<<<

Fot. Shutterstock
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA