REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

4 sprawdzone sposoby na sprzątanie po wakacyjnym remoncie

  • Autor: Urszula Tatur
  • 04 sie 2017 12:58
4 sprawdzone sposoby na sprzątanie po wakacyjnym remoncie
Mill clean
4 sprawdzone sposoby na sprzątanie po wakacyjnym remoncie
4 sprawdzone sposoby na sprzątanie po wakacyjnym remoncie
4 sprawdzone sposoby na sprzątanie po wakacyjnym remoncie
4 sprawdzone sposoby na sprzątanie po wakacyjnym remoncie

Usunięcie silnych zabrudzeń, które pozostały po wakacyjnym remoncie to wyzwanie, z którym poradzą sobie tylko sprawdzone środki. Aby dodatkowo pielęgnować czyszczone powierzchnie i zadbać o miły zapach wnętrz warto zastosować kombinację produktów Mill clean, dzięki którym uzyskanie efektu pięknego, pachnącego domu nie będzie wymagało kompromisów.

REKLAMA

Oto cztery sposoby, które pomogą rozprawić się nawet z najcięższymi zabrudzeniami oraz zapewnić doskonały efekt przeprowadzonych prac remontowych. Odpowiednia pielęgnacja wyremontowanych powierzchni doda im blasku i będzie je chronić już od pierwszych dni po remoncie. Zapach materiałów budowlanych zostanie zastąpiony przyjemną kosmetyczną wonią specjalnie dobranych kompozycji aromatycznych.

 ZMYJE, WYCZYŚCI, ODPLAMI to trio do zadań specjalnych: WYCZYŚCI to skoncentrowany zmywacz powłok nabłyszczających, który usuwa warstwy powłok nabłyszczających różnego pochodzenia oraz skutecznie czyści zabrudzenia wynikające z bieżącego użytkowania i z gruntownych remontów. Dzięki dobrym właściwościom emulgującym, bardzo dobrze odtłuszcza powierzchnie i usuwa zabrudzenia wynikające z osadzania się smarów i sadzy. ZMYJE - skoncentrowany preparat do mycia silnych zabrudzeń, który gruntownie i skutecznie czyści posadzki, zabrudzenia z olejów i smarów, tłusty osad z okapów kuchennych i innych powierzchni. ODPLAMI skoncentrowany płyn do odplamiania i czyszczenia – ten preparat skutecznie usuwa plamy z: atramentu, tuszu, krwi, tłuszczu, wina, gumy, oleju, kleju, kawy, świeżych farb, plamy po jedzeniu, sokach, plamy odzwierzęce, plamy z sadzy, smaru, oraz farby do włosów ze wszystkich zmywalnych powierzchni i tkanin: podłóg, ścian, dywanów, mebli tapicerowanych, fug, stolarki okiennej i drzwiowej, w
domu, warsztacie czy garażu.
Pojemność: 888 ml , Cena: 14,99 zł

Balsamy uniwersalne MILL clean - wysoko skoncentrowane kosmetyki o wszechstronnym zastosowaniu. Dzięki wyjątkowej formule mogą być bezpiecznie stosowane na różnych powierzchniach, bez ryzyka naruszenia ich struktury. Sprawdzą się zarówno do mycia i pielęgnacji drewna, paneli podłogowych, podłóg lakierowanych , mebli jak i powierzchni ceramicznych, pcv oraz gresu i terakoty. Balsamy doskonale rozpuszczają się nawet w zimnej wodzie, a pielęgnująca formuła myjąca zawiera składnik zmiękczający wodę, który zwiększa skuteczność mycia. Wysokiej jakości skład balsamów zapewnia odpowiednią pianotwórczość i dobrą zwilżalność powierzchni, co dodatkowo sprzyja usuwaniu nagromadzonego brudu, bez pozostawiania smug i zacieków.
Pojemność: 555 ml, Cena: 12,99 zł

Płyny do mycia szyb i luster MILL clean to produkty, które dzięki zastosowaniu odpowiedniej proporcji substancji aktywnych działają niezwykle szybko, a do tego nie pozostawiają smug i zacieków i natychmiast odparowują z powierzchni. Nadają szklanym powierzchniom krystaliczny blask a dodatkowo chronią przed ponownymi zabrudzeniami. Płyny nie posiadają chemiczno-alkoholowego zapachu.

Pojemność: 555 ml, Cena: 14,49 zł

Balsamy do pielęgnacji podłóg Mill clean to specjalistyczne kosmetyki, które uwzględniają konieczność gruntownego mycia powierzchni z zachowaniem takich walorów jak: połysk powierzchni z jednoczesnym zachowaniem właściwości antypoślizgowych, odpowiednia pianotwórczość, dobra zwilżalność powierzchni, bez smug i zacieków oraz przyjemny, długo utrzymujący się, świeży zapach. Gama specjalistycznych balsamów do mycia podłóg składa się z :
 płynu do paneli i drewna lakierowanego,
 płynu do podłóg drewnianych, olejowanych i woskowanych,
 płynu do gresu, terakoty i kamienia,
 płynu do linoleum i pcv
Pojemność: 555 ml, Cena: 14,49 zł

 
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA