REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

4 Design Days: Tomasz Pągowski zaprosi do świata kreatywności

  • Autor: Redakcja
  • 10 lut 2017 13:36
4 Design Days: Tomasz Pągowski zaprosi do świata kreatywności
Tomasz Pągowski

Jestem kreatywnym ekscentrykiem - mówi o sobie Tomasz Pągowski. Projektant, juror w telewizyjnych programach, prowadzący program "Remont w 48h" będzie jednym z gości 4 Design Days.

REKLAMA

Tomasz Pągowski był jurorem w programie "Bitwa o dom" w TVN. Prowadzi program "Remont w 48h" na antenie Domo+. Swoją pracę w mediach rozpoczął w 2008 r., cyklem 42 odcinków programu "Samowkręt" emitowanym w Domo+. W trakcie 3. edycji "Bitwy o dom" prowadził również własny cykl w ramach Dzień Dobry TVN.

Jest projektantem, muzykiem, dyrektorem kreatywnym agencji Imathome. Jako dyrektor kreatywny zajmuje się przygotowywaniem ofert i koncepcji stylistycznych w zakresie działalności agencji: interior design, multimedia. Stworzył instalacje multimedialne, projekty identyfikacji oraz eventy i akcje promocyjne. Jak sam o sobie mówi - uwielbia konstruktywny konceptualizm. Ukończył 5-letnie studia na wydziale Konserwacji Drewna Zabytkowego na SGGW/ASP.

- Kultywuję w sobie „konstruktywne szaleństwo” - mówi projektant. - Uwielbiam tworzyć rzeczy lub aranżacje, których wcześniej nigdzie nie widziałem. Lubię też wykorzystywać fajne przedmioty w niekonwencjonalny sposób. Jednak równie mocno mam zakorzeniony pragmatyzm. Każdy z nas jest trochę rozważny, a trochę romantyczny, taka jest natura ludzka, którą zarządzają dwie różne w swym działaniu półkule mózgowe. Staram się, aby moje współpracowały w zgodzie. Zawsze chciałem połączyć artyzm, ekstrawertyzm i pragmatyzm w jednym spójnym działaniu.

W lutym br. Tomasz Pągowski weźmie udział w 4 Design Days. To właśnie w dniach 16-19 lutego 2017 roku, ikony światowego i polskiego designu, czołowi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy, inwestorzy i samorządowcy spotkają się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, by dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze, na rynku nieruchomości, wyposażenia wnętrz oraz wzornictwie. Konferencji towarzyszyć będzie szereg wydarzeń, w tym gale z wręczeniem nagród, spotkania z ciekawymi postaciami, prezentacje i dni otwarte dla mieszkańców regionu z targami oraz akademią designu dla dzieci.
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA