REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

4 Design Days: ten rok będzie stał pod znakiem eko

  • Autor: Redakcja
  • 19 sty 2017 15:38
4 Design Days: ten rok będzie stał pod znakiem eko
Fot. MCJ

Polscy konsumenci coraz bardziej interesują się ekologią. Także ci, którzy szukają dla siebie odpowiedniej oferty wyposażenia wnętrz. Dlatego producenci przewidują dalszy rozwój i wzrost popularności ekologicznego i innowacyjnego oświetlenia LED.

REKLAMA

Zaletą oświetlenia typu LED jest niskie zapotrzebowanie na energię, długa żywotność, szeroka gama kolorystyczna światła oraz wysoka skuteczność świetlna. A także - czy może przede wszystkim - ogromne możliwości aranżacyjne. Nic więc dziwnego, że w ofercie producentów, a co za tym idzie, w mieszkaniach klientów popularne LED-y zadomowiły się na dobre. Nowości z tego segmentu przedstawi w czasie 4 Design Days (16-19 lutego, Katowice) firma MCJ.

- Ten rok będzie stał głównie pod znakiem ekologii i co za tym idzie dalszej ekspansji oświetlenia LED. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór opraw LED: kinkiety, oprawy nadszafkowe i podszafkowe, oświetlenie do półek i witryn, oświetlenie dekoracyjne oraz lustra z podświetleniem - mówi Aneta Czogalla z firmy MCJ

Firma MCJ istnieje na rynku polskim od 1996 roku specjalizując się w produkcji oświetlenia stosowanego w meblach oraz łazienkach. Ofertę wzbogacają również produkty z wysokogatunkowej stali nierdzewnej - biokominki, łazienkowe szafki do zabudowy, konsole ogrodowe oraz balustrady. Od 2000 roku zaczęto inwestować we własny park maszynowy, który wpłynął na wzrost produkcji,umożliwił realizację nowych produktów i zapewnił kompleksowość oferty. Poprzez zakup innowacyjnych urządzeń do obróbki i cięcia szkła możliwa stała się produkcja i projektowanie niemalże każdego nietypowego kształtu lustra z podświetleniem LED.

W trakcie 4 Design Days MCJ pokaże również dobrze wpisujące się w aktualne trendy betonowe biokominki.

- Beton architektoniczny to niewątpliwie gorący trend na rynku wnętrzarskim. Aranżacje dopełnione surowymi akcentami, to propozycja dla odważnych, którzy cenią sobie prostotę i minimalizm - dodaje Aneta Czogalla.

Zobacz więcej: www.4dd.pl
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA