REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Wspomnienia przy kawie

  • Autor: Urszula Tatur
  • 19 wrz 2017 18:47
Wspomnienia przy kawie
Jenny
Wspomnienia przy kawie
Wspomnienia przy kawie
Wspomnienia przy kawie

Wakacyjny czas dobiega końca - pora na podsumowanie wakacyjnych wojaży. Co przypomni ci weekendowy wyjazd do Łodzi? Jaką pamiątkę przywiozłeś z wyprawy do Krakowa, czy Lublina? Często są to przedmioty, które niestety szybko tracą blask i zostają zapomniane, kurząc się w kredensie. Aby ciepłe wspomnienia zachować na dłużej Polskie Fabryki Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” stworzyły eleganckie filiżanki Jenny sygnowane nazwą miast – piękne i praktyczne.

REKLAMA

Najlepszym nośnikiem Twoich wspomnień będzie coś ponadczasowego - coś, co nie wyjdzie z mody i nie ulegnie zniszczeniu. Propozycja Polskich Fabryk Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” to elegancka, porcelanowa filiżanka. Pochodzi z kultowego zestawu kawowego Jenny, który swoją stylistyką nawiązuje do wzornictwa z przełomu lat 60. i 70. Klasyczna biel w połączeniu z delikatnym akcentem kolorystycznym oraz platynowym srebrzeniem na rantach tworzą prosty, ponadczasowy design. Całość dopełnia gustowne zdobienie w postaci napisu i symbolu dedykowanego danemu miastu. Taka filiżanka to nie tylko nośnik wspomnień, ale i gustowny dodatek do wnętrza, który będzie służył każdego dnia.
Co istotne, filiżanka nie musi być tylko gadżetem cieszącym oko w gablotce. Jako element zestawu Jenny będzie przywoływała wspomnienia podczas spotkań w gronie rodziny i przyjaciół. Ręcznie malowana kolekcja dostępna jest do zakupu na sztuki, w trzech wersjach kolorystycznych: szaro-platynowej, niebiesko-złotej („jeans”) i czerwono-złotej, co umożliwia skomponowanie zastawy szytej na miarę potrzeb.
Sygnowane filiżanki sprawdzą się nie tylko, jako pamiątka z wakacji. Będą one także idealnym prezentem dla zagranicznego gościa, ukochanego dziadka, który dzieciństwo spędził w jednym z polskich miast, jak i pary nowożeńców, którzy wspólną podróż przez życie rozpoczynają właśnie w danym miejscu. Wśród miast, które doczekały się swojej sygnatury znajdują się między innymi: Warszawa, Łódź, Lublin czy Kraków.

 
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA