REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Porcelana na trawie

  • Autor: Urszula Tatur
  • 12 sie 2017 12:55
Porcelana na trawie
New Atelier
Porcelana na trawie
Porcelana na trawie
Porcelana na trawie
Porcelana na trawie
Porcelana na trawie
Porcelana na trawie

Porcelana – delikatna, elegancka, wytworna i… „na specjalne okazje”. To zazwyczaj pierwsze skojarzenia. A może by tak zabawić się konwencją? Nowoczesne projekty Ćmielów Design Studio doskonale sprawdzają się podczas rodzinnego śniadania w ogrodzie, czy nieformalnego garden party.

REKLAMA

Wielu z nas posiłek na świeżym powietrzu kojarzy się z grillem i daniami serwowanymi na plastikowych tackach. A przecież chwile spędzone przy ogrodowym stole lub na przydomowym tarasie mogą być naprawdę wyjątkowe. Dobrze dobrana porcelanowa zastawa sprawi, że letnie przyjęcie lub nawet zwykłe śniadanie w pięknych okolicznościach przyrody nabierze uroczystego, a jednocześnie niezobowiązującego charakteru.

Fason New Atelier to produkt sygnowany marką Ćmielów Design Studio. Kolekcja została zaprojektowana zgodnie z trendem mix and match – mieszaj i łącz. Dostępna jest w minimalistycznej, białej wersji oraz z graficzną dekoracją stworzoną z niebieskich, czerwonych i zielonych pasków. Elementy można łączyć w dowolny sposób tworząc wielokolorowe zestawy dostosowane do potrzeb użytkowników. New Atelier może stać się zarówno serwisem obiadowym dla dużej rodziny, jak i zestawem śniadaniowym dla dwojga.

Nowoczesna, minimalistyczna bryła fasonu New Atelier pozwala na eksperymentowanie przy projektowaniu dekoracji. Odsłona Cubes to lekkie, wielokolorowe sześciany w pozornie przypadkowych układach. Wzór na tle białej porcelany tworzy iluzję głębi. Ciekawy, niezobowiązujący charakter dekoracji sprawia, że kolekcja doskonale sprawdza się podczas nieformalnych spotkań w gronie najbliższych.
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA