REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Plastikowe zestawy do jedzenia? Nigdy więcej!

  • Autor: Urszula Tatur
  • 12 sty 2018 09:02
Plastikowe zestawy do jedzenia? Nigdy więcej!
Plastikowe zestawy do jedzenia? Nigdy więcej!

Myśląc o pierwszej „dorosłej” zastawie dla pociechy najczęściej przed oczami mamy plastikowe talerzyki i kubki, które niestety szybko tracą swój urok. W czasach, kiedy porcelana wróciła do łask i gości na naszych stołach nie tylko od święta, warto zadbać także o najmłodszych.

REKLAMA

Nowość Polskich Fabryk Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” to kolekcja Zimowe kotki, która jest wspaniałą porcelanową propozycją dla najmłodszych. Funkcjonalny zestaw z uroczym rysunkowym wzorem przedstawiający wesołe kotki sprawi, że każdy niejadek skusi się na smakowite śniadanie z uśmiechem na twarzy.

Warto zadbać o to, aby już od najmłodszych lat dzieci rozwijały poczucie estetyki przebywając w otoczeniu pięknych przedmiotów z duszą i kulturowym przesłaniem. Porcelanowy zestaw dostosowany do dziecięcych potrzeb i upodobań będzie najlepszym pomysłem na pierwszą zastawę. Wesoła dekoracja zdobiąca elementy kolekcji ucieszy każdego malca. W komplecie znajdziemy talerzyk, miskę, talerzyk na jajko i kubek, czyli idealny zestaw do poznawania pierwszych smaków.

Cena: ok. 54 zł
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA