REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Jak wybrać dobry stół?

  • Autor: Urszula Tatur
  • 27 kwi 2016 11:00
Jak wybrać dobry stół?
Kolekcja Argento charakteryzuje się zastosowaniem naturalnej okleiny dębowej, która pięknie oddaje naturalny rysunek i kolor drewna. Bryły wyróżniają się błyszczącymi, aluminiowymi wstawkami i atrakcyjnymi, metalowymi nóżkami. Witryny są podświetlane, co nadaje kolekcji przyjazny, ciepły charakter. Stół w aranżacji: FIN. Fot. Bydgoskie Meble.
Jak wybrać dobry stół?
Jak wybrać dobry stół?
Jak wybrać dobry stół?
Jak wybrać dobry stół?
Jak wybrać dobry stół?
Jak wybrać dobry stół?

Jak wybrać dobry stół? Przeczytajcie nasz poradnik.

REKLAMA

Często mówi się, że stół stanowi centralny punkt domu – przy nim domownicy wspólnie spożywają posiłki, wokół niego zasiadają goście oraz przyjaciele podczas różnych spotkań. Wybór właściwego stołu bywa trudny z powodu np. ograniczeń metrażowych. Warto jednak zdecydować się na jego zakup – komfort, jaki wnosi do wnętrza stół, jest ogromny. Na rynku dostępne są stoły, które posiadają rozmaite zalety oraz funkcje – warto przyjrzeć się tym nowym rozwiązaniom, które potrafią zdecydowanie ułatwiać życie.

Inny na co dzień, inny od święta

Stoły z możliwością rozłożenia są idealnym wyborem dla osób, które cenią wygodną funkcjonalność. Codzienny, standardowej wielkości stół dzięki wkładkom można bez trudu zmienić w duży mebel dla rodziny i przyjaciół. Warto poszukać modelu, który przed rozłożeniem zajmuje tyle miejsca, co zwykły mebel, a po rozłożeniu zmienia się w prawdziwy stół konferencyjny lub stół idealny na podjęcie większej liczby gości podczas przyjęcia.

Na centralnej nodze

Tradycyjnie stół posiada 4 nogi, ale obecnie wiele modeli dostępnych jest z blatem wspartym na jednej, centralnej kolumnie. Rozwiązanie to ma ciekawe zalety – wnosi do wnętrza nowoczesne wzornictwo oraz zapewnia dużo wygodnego miejsca na nogi. Dzięki centralnej kolumnie, osoby zasiadające wokół stołu otrzymują bardzo komfortową przestrzeń do spędzenia czasu.

Stół idealnie dopasowany

Kształt i wzornictwo stołu powinny pasować do wnętrza. Styl skandynawski wymaga na przykład uzupełniania go o stół, który charakteryzuje się prostotą i świeżością, a ultranowoczesne wnętrze potrzebuje równie modnego, wyrazistego mebla.
Rekomendowane dla Ciebie

Komentarze

  • Podobają mi się te białe meble na pierwszym zdjęciu. Są rewelacyjne
    • Podekscytowana, 2016-12-07 15:56:07

REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA