REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Jadalnia w ogrodzie: zadbaj o przytulną atmosferę

  • Autor: Urszula Tatur
  • 27 cze 2016 09:00
Jadalnia w ogrodzie: zadbaj o przytulną atmosferę
Biokominek Galina. Fot. Kratki.pl
Jadalnia w ogrodzie: zadbaj o przytulną atmosferę
Jadalnia w ogrodzie: zadbaj o przytulną atmosferę
Jadalnia w ogrodzie: zadbaj o przytulną atmosferę

Przyjemną atmosferę na balkonie, tarasie lub w ogrodzie zapewni prawdziwy ogień pochodzący z biokominka. To wygodne w użyciu urządzenie stanowi oryginalną ozdobę, którą z powodzeniem można postawić np. na ogrodowym stole.

REKLAMA

Głównym wyróżnikiem urządzenia jest minimalistyczny design oraz dodatkowe zabezpieczenia, które wykluczają możliwość rozlania biopaliwa, nawet podczas przechylenia biokominka. Stanowi to cenne rozwiązanie w kontekście zmiennych warunków atmosferycznych oraz bezpieczeństwa dzieci czy zwierząt.

Piękno w czystej postaci

GALINA to wolnostojący biokominek o prostokątnym kształcie. Jego podstawę stanowi obudowa w kolorze czarnym z wewnętrznym wkładem na biopaliwo. Palący się płomień osłonięty jest z dwóch stron zabezpieczającą szybą. Minimalistyczny wygląd sprawia, że GALINA stanowi nowoczesną i bardzo funkcjonalną dekorację. Urządzenie wykonane jest z wysokiej jakości stali malowanej proszkowo. Użycie tej technologii pozwala uzyskać piękny wygląd obudowy i zabezpieczyć wszystkie metalowe elementy przed korozją. Dzięki temu biokominek pozostaje w idealnym stanie na długie lata. Spalanie biopaliwa jest wyjątkowo czyste – nie powstaje sadza ani popiół, nie brudzi się również szyba, co pozwala podziwiać niezakłóconą wizję żywego ognia.

Na pierwszy ogień - bezpieczeństwo

Biokominek GALINA został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić wyjątkową mobilność urządzenia. Lekka, lecz stabilna konstrukcja, umożliwia w pełni bezpieczne użytkowanie
i przenoszenie go w dowolne miejsce. Pojemnik na biopaliwo wykonany jest ze stali nierdzewnej odpornej na działanie wysokiej temperatury. Posiada on wkład absorbujący, który nie tylko wpływa na zmniejszenie zużycia, ale także chroni przed rozlaniem się biopaliwa. W przypadku ewentualnego przewrócenia, biopaliwo pozostaje jedynie we wnętrzu biowkładki. Podczas spalania podstawa urządzenia nie nagrzewa się, a więc biokominek można ustawić na dowolnej powierzchni. Dodatkowo, dzięki znajdującej się w zestawie metalowej rączce, możliwa jest swobodna kontrola wysokości płomienia oraz bezpieczne wygaszanie.

CENA: 180 zł
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA