REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Dom pachnący ziołami

  • Autor: Urszula Tatur
  • 22 lip 2016 16:00
Dom pachnący ziołami
Fot. Villeroy & Boch.
Dom pachnący ziołami
Dom pachnący ziołami
Dom pachnący ziołami
Dom pachnący ziołami

Piękna kolekcja porcelany z motywem ziół.

REKLAMA

Kolekcja Althea Nova została zaprojektowana dla osób, które cenią bliskość natury. Ta klasyczna seria naczyń posiada przestronne formy o tradycyjnych kształtach. Ich biała powierzchnia stanowi idealną bazę pod utrzymaną w zielonej tonacji ozdobę. Powstanie wzoru, którym pokryto zewnętrzną powierzchnię naczyń, zainspirował widok ogrodu warzywnego, a dokładniej roztaczających przyjemną woń ziół. Całość tworzy harmonijną całość, która oryginalnie i świeżo prezentuje się na stole.

Seria Althea Nova została wykonana z najwyższej jakości porcelany. Posiada ona idealnie gładką powierzchnię, w tym wypolerowaną podstawę, która zapobiega zarysowywaniu- zarówno podczas ustawiania naczyń na stole, jak i układania jedno na drugim. Poza tym porcelana została pokryta warstwą bezołowiowego szkliwa, która chroni naniesiony na jej powierzchnię wzór oraz nadaje dodatkową twardość i odporność. Wszystkie te cechy podwyższają funkcjonalność naczyń i sprawiają, że doskonale nadają się do codziennego użytku.

Każdy element serii Althea Nova oznaczony został znakiem autentyczności. Umieszczony na spodzie naczynia stempel informuje o marce i kraju pochodzenia. Jest to ważna informacja, w związku z licznie pojawiającymi się obecnie na rynku plagiatami naczyń marki Villeroy & Boch.
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA