REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Czas na piknik w ogrodzie

  • Autor: Urszula Tatur
  • 05 cze 2017 15:26
Czas na piknik w ogrodzie
Black Red White
Czas na piknik w ogrodzie
Czas na piknik w ogrodzie
Czas na piknik w ogrodzie
Czas na piknik w ogrodzie
Czas na piknik w ogrodzie
Czas na piknik w ogrodzie
Czas na piknik w ogrodzie

Trochę z opóźnieniem przyszła prawdziwa wiosna, a wraz z nią czas przyjemnych spotkań w gronie najbliższych na świeżym powietrzu. Któż z nas nie lubi pikników i przyjęć w ogrodzie?

REKLAMA

Dla tych, którzy myślą o spędzaniu wolnego czasu na pikniku niezbędny będzie koc, na którym będzie można wygodnie się rozłożyć. Doskonale sprawdzą się przy tym miękkie polarowe koce Mellow lub kwiecisty koc z mikrofibry. Nieodłącznym elementem pikniku jest poczęstunek, który należy bezpiecznie przetransportować. Idealnie do tego przydadzą się pojemniki do przechowywania żywności oraz butelka z korkiem, dzięki któremu nic się nie wyleje i bezpiecznie przeniesiemy napoje z miejsca na miejsce. Nie należy zapominać o najważniejszej rzeczy – must have piknikowej wyprawy bez wątpienia pozostaje mocny kosz, w którym zmieścimy wszystko, co niezbędne. Doskonale sprawdzi się do tego kosz Knit w pięknym niebieskim kolorze.

Doskonałą formą spędzania czasu na świeżym powietrzu są również przyjęcia w ogrodzie lub na tarasie – spotkania przy stole i grillu, na ławach i kanapach w otoczeniu kwiatów to doskonała recepta na relaks w gronie najbliższych. O wygodę gości zadbają miękkie poduchy oraz koce, które zapewnią każdemu ciepło i oryginalnie udekorują przestrzeń. Wieczorową porą, kiedy robi się coraz ciemniej, o oświetlenie stołu oraz przyjemną atmosferę zadba łańcuch 10 lampek cotton balls w postaci bawełnianych kulek, które dają cudowne, rozproszone światło. Nie trzeba martwić się o podłączenie ich do źródła prądu – lampki można rozwiesić praktycznie w każdym miejscu, gdyż są zasilane na baterie. Romantyczny nastrój w ogrodzie pozwolą stworzyć świece i lampiony w różnych rozmiarach i kolorach.

Wspólne grillowanie będzie zdecydowanie łatwiejsze dzięki dedykowanym akcesoriom – rękawicom kuchennym i fartuchom, które zabezpieczą przed niechcianymi plamami, miskom na zdrowe sałatki, pojemnikom na przyprawy oraz łopatkom i szpatułkom. Zachwyt gości wywołają także kolorowe ozdoby, które nie tylko uatrakcyjnią miejsce wspólnego posiłku i zabawy, ale także pomogą stworzyć kolorową przestrzeń, szczególnie dla dzieci. W tym celu można wykorzystać różnobarwne kubki, misy, obrusy i poduszki. Hitem dziecięcej imprezy będą zakręcane kubki-słoiki w zestawie ze słomką – przez szkło widać, ile napoju znajduje się jeszcze wewnątrz kubka, a zakręcane wieczko minimalizuje ryzyko rozlania się płynu.
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA