REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Biała porcelana niejedno ma imię

  • Autor: Urszula Tatur
  • 14 lip 2017 10:16
Biała porcelana niejedno ma imię
Romans
Biała porcelana niejedno ma imię
Biała porcelana niejedno ma imię
Biała porcelana niejedno ma imię
Biała porcelana niejedno ma imię
Biała porcelana niejedno ma imię

Biel kojarzy się wyłącznie z klasyką? Nic bardziej mylnego! Ta najbardziej uniwersalna ze wszystkich barw może mieć wiele odsłon. Produkty Polskich Fabryk Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” udowadniają, że biała zastawa może zadowolić zarówno wielbicieli romantycznych klimatów, jak również miłośników nowoczesnych, niekonwencjonalnych form.

REKLAMA

Niezależnie od tego, kim jesteś i co lubisz, jaki masz styl i jakie wnętrza preferujesz… klasyczny dodatek w postaci porcelanowej zastawy sprawdzi się w każdym domu. Wprowadza do mieszkania ciepło i uwzniośla wspólne posiłki - nie tylko od święta, ale także na co dzień. Kluczem do sukcesu jest jednak odpowiedni dobór zastawy, zgodny z charakterem jej użytkowników oraz wnętrza, w którym mieszkają. Polskie Fabryki Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” dają szansę każdemu na stworzenie wymarzonej aranżacji jadalni prezentując dwa zestawy. Bardzo odmienne, chociaż oba… białe!

Poetyczny Romans
Letni romans możliwy jest nie tylko podczas wakacyjnych wojaży. Zakochać się można także w… pięknej porcelanie! Finezyjne kształty, śnieżnobiała barwa i kokieteryjna forma oczarują niejedną romantyczną duszę spragnioną nowych, estetycznych wrażeń. Gracja i szyk porcelanowych dzieł sztuki będą godnie zdobić stoły na uroczystych obiadach, kolacjach we dwoje, czy najzwyklejszej kawie z przyjaciółką.

Zakręcony Twister
Mimo stonowanego, spokojnego charakteru w aspekcie kolorystycznym, kolekcja Twister doda nutki szaleństwa każdemu wnętrzu. Wyjątkowy, „zakręcony” kształt to niekonwencjonalna i niesztampowa propozycja dla osób, które lubią oryginalne formy i niebanalne kompozycje. Klasyczna biel w połączeniu z niestandardową formą tworzą duet, sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i podczas rodzinnych uroczystości, nadając im nieco mniej formalny charakter.

A gdyby tak do bieli dodać trochę koloru…
Co się stanie? Powstanie niepowtarzalna zastawa Goplana Art Deco, która tak, jak Twister, powinna wpaść w oko sympatykom szalonych, awangardowych kompozycji. Charakterystyczne wysmukłe, cylindryczne korpusy dzbanków i filiżanek do dziś uznawane są za ikonę stylu. Wzbogacony o kolorowe dekoracje doda nutki wariacji każdemu, codziennemu posiłkowi. Sposób dekorowania inspirowany jest młodopolskimi witrażami i bez wątpliwości zauroczy odważnych miłośników niestandardowych rozwiązań.
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA