REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Beton w blasku świec

  • Autor: Urszula Tatur
  • 24 paź 2016 18:50
Beton w blasku świec
Morgan & Möller
Beton w blasku świec
Beton w blasku świec
Beton w blasku świec
Beton w blasku świec
Beton w blasku świec

W długie jesienno-zimowe wieczory delikatne światło świecy ociepli klimat wnętrza i wprowadzi do niego przedświąteczny nastrój. Warto zadbać o odpowiednią oprawę w postaci świecznika, który dobrze prezentuje się nie tylko w blasku płomienia, ale także za dnia. Ciekawym rozwiązaniem są świeczniki z betonu architektonicznego.

REKLAMA

Projektanci wnętrz coraz częściej stawiają na kontrasty i niekonwencjonalne połączenia. Beton, uznawany stereotypowo za materiał zimny i surowy, doskonale komponuje się z ciepłym blaskiem świec, tworząc zaskakujące, lecz niezwykle efektowne zestawienie.

Ogromna plastyczność betonu architektonicznego pozwala na odlanie rozmaitych, często nieoczywistych form. Dowodem na to jest świecznik Pillow marki Morgan & Möller przypominający miękką poduszkę. Na pierwszy rzut oka ciężko uwierzyć, że wykonano ją z betonu. W ofercie marki znajdują się także świeczniki Multiply w klasycznych, czworokątnych kształtach w rozmiarach od S do L – z miejscami na dwie, trzy oraz cztery świeczki typu tealight. Wielbicielom prostoty i geometrii spodobają się również betonowe kubiki o łagodnych krawędziach – Cube, w wersji S i L. Z kolei świeczniki Cover świetnie sprawdzą się nie tylko we wnętrzach, ale także na tarasach i w ogródkach. Są bowiem zaprojektowane w taki sposób, aby jak najskuteczniej osłaniać płomień świecy z trzech stron. Dostosowane są do wysokich grubych świec, ale bardzo ciekawie wyglądają także ze świeczkami typu tealight.

Betonowe świeczniki to doskonały pomysł na prezent. Beton jest materiałem uniwersalnym, doskonale pasującym zarówno do surowego stylu industrialnego, jak również do wnętrz bardziej tradycyjnych, jako nowoczesny akcent dekoracyjny. Mały betonowy świecznik Morgan & Möller – Comet w kształcie gwiazdki to niezobowiązujący, świąteczny upominek, który z pewnością zapadnie na długo w pamięci obdarowanego.

Dossier produktu i informacje o firmie:

- świecznik PILLOW mały, cena: 35zł/szt.
- świecznik PILLOW duży, cena: 49,99zł/szt.
- świecznik MULTIPLY S, cena: 55zł/szt.
- świecznik MULTIPLY M, cena: 75zł/szt.
- świecznik MULTIPLY L, cena: 95zł/szt.
- świecznik Cube S, cena: 15zł/szt.
- świecznik Cube L, cena: 25zł/szt.
- świecznik Cover S, cena: 65zł/szt.
- świecznik Cover M, cena: 105zł/szt.
- świecznik Comet, cena: 9,99zł/szt.

 
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA