REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Pralka w kuchni

  • Autor: Urszula Tatur
  • 30 sie 2016 10:00
Pralka w kuchni
Fot. LG.

Na tegorocznych targach IFA, firma LG Electronics pokaże najnowsze rozwiązania w dziedzinie pielęgnacji ubrań. Prezentowana linia produktów będzie obejmować, m.in. zupełnie nową pralkę TWINWash™, energooszczędną pralko-suszarkę Centum System™ oraz szafę LG Styler.

REKLAMA

Przeprojektowana przez firmę LG pralka TWINWash o pojemności 12 kg swoją estetyką bardzo mocno nawiązuje do pralki z segmentu premium - LG SIGNATURE. Niezwykle praktycznym dla użytkownika rozwiązaniem jest umieszczenie w urządzeniu dwóch autonomicznych przestrzeni do prania. Dzięki temu można prać dwie różne partie ubrań jednocześnie, np. białe, bawełniane w głównym, bardzo pojemnym bębnie i delikatne w mniejszym, TwinWash Mini. Ergonomiczne i eleganckie urządzenie jest wyposażone w dotykowy panel LCD oraz okrągły wyświetlacz wbudowany w szklane drzwiczki. Ponadto, obudowa została pokryta emalią, która zapewnia ochronę przed korozją i uniemożliwia pozostawienie odcisków palców.

Linia pralek, suszarek oraz pralko-suszarek LG Centum System obejmuje natomiast urządzenia idealne dla użytkowników przywiązujących dużą wagę do wydajności oraz trwałości urządzenia. Zarówno pralka, jak i pralko-suszarka, cechują się wysoką klasą energetyczną, odpowiednio A+++ -60% oraz A+++ -10%. Dzięki nowemu systemowi tłumienia drgań składającemu się z amortyzatorów i tłumików wibracji, poziom hałasu wytwarzany przez pralkę Centum System podczas wirowania wynosi zaledwie 67 dB1. Sercem pralek Centum jest silnik Inverter Direct Drive, który oprócz tego, że pracuje wytwarzając niski poziom drgań, to jest także objęty 20-letnią gwarancją.

Pralko-suszarka LG SIGNATURE jest pierwszym urządzeniem tego typu wyposażonym w inwerterową pompę ciepła, która pozwoliła na spełnienie wymogów klasy energetycznej A-50% przy utrzymaniu wysokiej skuteczności prania. Dodatkowo, podłączając przystawkę SmartThinQ Sensor można przekształcić pralko-suszarkę LG SIGNATURE w inteligentne urządzenie, które za pośrednictwem smartfona informuje o zakończeniu cyklu prania, co znacząco zwiększa komfort użytkowania.

Szafa LG Styler drugiej generacji, wyposażona w technologię LG TrueSteam™, dezynfekuje ubrania, usuwa zagniecenia oraz nieprzyjemne zapachy, przywracając odzieży świeżość i estetyczny wygląd. By ubrania zawsze wyglądały jak zaraz po odebraniu z pralni, zastosowano dwie dodatkowe funkcje: ruchomy wieszak, który podczas odświeżania parą pod ciśnieniem delikatnie potrząsa ubraniami oraz Easy Pants Crease Care – specjalne miejsce na spodnie na drzwiach LG Styler. W ten sposób z odzieży powieszonej w szafie LG usuwane są codzienne zagniecenia, a tkaniny znów są świeże i pachnące.

„Urządzenia AGD, które zaprezentujemy na tegorocznych targach IFA, wprowadzają nowy poziom pielęgnacji odzieży, od prania i suszenia aż po dezynfekcję” powiedział Simon Jeon, wiceprezes oddziału pralek w dziale Home Apliance & Air Solution firmy LG. „Innowacyjne podejście do projektowania sprzętu pozwoliło firmie LG zająć czołową pozycję w ogólnoświatowej branży urządzeń AGD”.
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA