REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Zestawy urządzeń CombiSet z wyciągiem nablatowym

  • Autor: Urszula Tatur
  • 21 lip 2016 10:00
Zestawy urządzeń CombiSet z wyciągiem nablatowym
Fot. Miele.
Zestawy urządzeń CombiSet z wyciągiem nablatowym
Zestawy urządzeń CombiSet z wyciągiem nablatowym
Zestawy urządzeń CombiSet z wyciągiem nablatowym
Zestawy urządzeń CombiSet z wyciągiem nablatowym
Zestawy urządzeń CombiSet z wyciągiem nablatowym
Zestawy urządzeń CombiSet z wyciągiem nablatowym
Zestawy urządzeń CombiSet z wyciągiem nablatowym

Oferta zestawów urządzeń CombiSet firmy Miele to rozwiązanie dla osób poszukujących kulinarnych wrażeń na najwyższym poziomie.

REKLAMA

Dzięki niej możemy zaprosić pod swój dach urządzenia zaczerpnięte z profesjonalnych kuchni. Nowością w rodzinie CombiSet jest wyciąg nablatowy, który pozwala na nieograniczoną przyjemność gotowania wolnego od oparów.

Nowy wyciąg nablatowy dostępny jest w dwóch zestawach CombiSet: CSDA 1010 – z dwiema płytami indukcyjnymi oraz CSDA 1020 - z elementem indukcyjnym i TepanYaki (płytą inspirowaną kuchnią japońską).

Wyciąg umieszczony jest na blacie pomiędzy wybranymi elementami CombiSet. Rozwiązanie to zapewnia natychmiastowe usuwanie oparów i zapachów powstających podczas gotowania. Pełna efektywność filtracji to zasługa Active AirClean – filtra, który wiąże zapachy w zamkniętym obiegu powietrza. Z kolei wydajny silnik ECO jest nie tylko gwarantem dużej mocy i cichej pracy wyciągu, ale pozwala też zaoszczędzić nawet do 70% energii
(w porównaniu do standardowego silnika).

Wyciąg CombiSet wykazuje się również wyjątkową elastycznością w kwestii montażu. Centralne położenie urządzenia w zabudowie podblatowej niweluje częste problemy związane z wysokością pomieszczenia, które pojawiają się przy zabudowie standardowych wyciągów dekoracyjnych. Wentylator wewnętrzny znakomicie sprawdza się zarówno w wydajnym - otwartym obiegu powietrza, jak i zamkniętym - idealnym do domów pasywnych. Dzięki kompaktowej budowie, wyciąg zajmuje niewiele miejsca w szafce dolnej, umożliwiając swobodne zaplanowanie szuflad. Zestawy CombiSet pozostawiają użytkownikom pełną dowolność zabudowy w każdym blacie, niezależnie od piekarnika. W ten sposób firma Miele otwiera przed nami nowe możliwości planowania przestrzeni kuchennej.

Kolejną zaletą wyciągu CombiSet jest łatwość pielęgnacji – wszystkie jego ruchome części,
w tym 10-warstwowe filtry ze stali szlachetnej, można swobodnie wyjąć i umyć w zmywarce. Utrzymanie czystości ułatwia również gładka powierzchnia CleanCover, która uniemożliwia kontakt także z elektroniką i silnikiem.

Podobnie jak wyciąg nablatowy, płyta indukcyjna dostępna w zestawie CombiSet łączy
w sobie szereg innowacyjnych rozwiązań. Należą do nich m.in. ekstremalnie krótki czas doprowadzania do wrzenia i szybka reakcja na zmianę ustawień mocy. Ciepło wytwarzane jest bezpośrednio w dnie garnka, dzięki czemu płyta rozgrzewa się w niewielkim stopniu.

Zapewnia to oszczędność energii, czasu oraz komfort obsługi. Niektóre strefy indukcyjne płyt Miele wyposażono w funkcję TwinBooster pracującą z mocą aż do 7,4 kW. Urządzenia te wyróżnia także elastyczność użytkowania – na strefie ze zmiennym kształtem, obszar grzejny powiększyć się może nawet do 26,5 cm szerokości – w ten sposób bez problemu przygotujemy potrawę np. w szerokiej brytfannie. Innym udogodnieniem jest funkcja utrzymywania ciepła, idealna dla spóźnialskich gości, która jednocześnie uniemożliwia przypalenie potrawy.

Kolejny możliwy do wyboru element CombiSet to TepanYaki. Urządzenie pozwala na przygotowanie potraw bezpośrednio na jego powierzchni grzewczej, wykonanej ze stali szlachetnej. Pod stalową taflą kryją się 2 grzałki umożliwiające jednoczesne przygotowanie posiłku oraz utrzymywanie w cieple.

Każdy zestaw CombiSet charakteryzuje spójne wzornictwo. Poszczególne elementy współgrają ze sobą ze względu na masywną, stalową ramę z wytłoczonym logo Miele, metalowe pokrętła, efektywne wskaźniki, oraz ergonomicznie pochylony panel sterowania.

Zestawy CombiSet z wyciągiem nablatowym przekonują inteligentnymi rozwiązaniami technologicznymi, lekkim wzornictwem, komfortem użytkowania i pielęgnacji oraz elastycznością zabudowy. Zapraszając je do swojej kuchni możemy mieć pewność,
że zapewniamy sobie nie tylko niezawodne wyposażenie, ale i źródło niezliczonych inspiracji kulinarnych.
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA