REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Wysoka zabudowa: bezuchwytowe urządzenia AGD

  • Autor: Urszula Tatur
  • 08 lip 2016 14:00
Wysoka zabudowa: bezuchwytowe urządzenia AGD
Fot. Miele.
Wysoka zabudowa: bezuchwytowe urządzenia AGD
Wysoka zabudowa: bezuchwytowe urządzenia AGD
Wysoka zabudowa: bezuchwytowe urządzenia AGD
Wysoka zabudowa: bezuchwytowe urządzenia AGD

Podczas najważniejszych targów kuchennych Eurocucina w Mediolanie firma Miele zaprezentowała po raz pierwszy linię urządzeń do zabudowy ArtLine. Znajdziemy w niej piekarniki, urządzenia do gotowania na parze oraz urządzenia kombinowane całkowicie pozbawione uchwytów. Linia ArtLine to innowacyjna i elegancka odpowiedź firmy Miele na modną koncepcję minimalizmu w kuchni.

REKLAMA

Dotyk – tylko tyle wystarczy, aby otworzyć urządzenia z linii ArtLine. Ta nowatorska funkcja Touch2Open oparta jest na specjalnych, czułych sensorach umieszczonych we froncie m.in. piekarnika. Natomiast dzięki funkcji SoftOpen drzwiczki urządzenia delikatnie uchylają się do pozycji poziomej.

Urządzenia do zabudowy ArtLine są dostępne w kolorach BrilliantWhite, ObsidianBlack
i zupełnie nowym odcieniu GraphitGrey. Kolor ten wpisuje się doskonale w najnowsze trendy - jest minimalistyczny, elegancki i doskonale wygląda w nowoczesnych wnętrzach kuchennych. Urządzenia ArtLine dopasowane są do niszy o wysokości 45 lub 60 cm.

Gładkie, szklane fronty ze zintegrowanym panelem sterowania sprawiają, że urządzenia ArtLine doskonale komponują się z frontami mebli. Co więcej, zestawy urządzeń bezuchwytowych mogą być swobodnie uzupełniane innymi modelami z obecnego portfolio Miele. Mowa o urządzeniach charakteryzujących się minimalistycznym designem, w których znacznie ograniczono obecność wystających elementów: ekspresach do kawy, wyciągach, szufladach Gourmet, szufladach do pakowania próżniowego, urządzeniach chłodniczych (w tym winiarek) oraz zmywarkach Knock2Open. W tych ostatnich, drzwi otwierają się automatycznie po dwukrotnym, delikatnym stuknięciu we front. To rozwiązanie jest dostępne wyłącznie w Miele.

Urządzenia z linii ArtLine to pomysł Miele na kompleksowe wyposażenie różnorodnych otwartych wnętrz kuchennych – kuchni minimalistycznych, w których „mniej znaczy więcej”. Urządzenia ArtLine są bardzo ciekawym rozwiązaniem dla tych, którzy podążając za obecnymi trendami stosują we wnętrzach szarość i surowość kamienia czy betonu.

„Tam, gdzie salon spotyka się z kuchnią, potrzeba obecności eleganckich, purystycznych form. Tworząc linię ArtLine odpowiadamy tym oczekiwaniom bardziej kompleksowo, niż jakikolwiek inny producent AGD”- podkreśla główny projektant Miele, Andreas Enslin.
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA