REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Wyciskarka do soków: samo zdrowie wprost do szklanki

  • Autor: Urszula Tatur
  • 29 wrz 2016 18:00
Wyciskarka do soków: samo zdrowie wprost do szklanki
Fot. Philips.
Wyciskarka do soków: samo zdrowie wprost do szklanki
Wyciskarka do soków: samo zdrowie wprost do szklanki

Dzięki rewolucyjnej technologii MicroMasticating, wyciskarka do soków Micro Juicer z kolekcji Philips Avance wydobywa z warzyw i owoców wszystko, co najlepsze, by szybko i wygodnie dać ci zdrowy, pyszny domowy sok, jednocześnie oszczędzając ci kłopotliwego sprzątania.

REKLAMA

W firmie Philips rozumiemy, z czym borykają się zabiegani miłośnicy domowych soków: brak czasu, miejsca i porad żywieniowych, nie wspominając nawet o uciążliwym zmywaniu. Odpowiedzią Philips jest wyciskarka Micro Juicer, wyposażona we wszystkie innowacyjne rozwiązania, które oszczędzają twój czas i sprawiają, że soki są tak zdrowe i smaczne, a ich samodzielne przygotowanie tak łatwe, jak to tylko możliwe. To doskonały sposób na codzienne wyciskanie soków ze świeżych owoców, warzyw i nasion.

Wyciskając składniki do ostatniej kropli, Philips Micro Juicer pomaga ci wydobyć z owoców, warzyw i nasion wszystko, co najlepsze. Doskonałe rezultaty osiąga się w zaledwie trzech krokach: najpierw składniki zostają rozdrobnione na mniejsze kawałki z wykorzystaniem wyjątkowej technologii MicroMasticating. Następnie zostają one upchnięte do komory tłoczącej, gdzie pod wpływem wyższego ciśnienia otwierają się w nich tysiące maleńkich komórek pełnych witamin, składników odżywczych i błonnika – niezbędnych w zdrowej, zbilansowanej diecie. Niewielkie ale mocne tłoki ślimakowe pozwalają wycisnąć do 90%2 zawartości owoców, wydobywając z nich wszystko, co najcenniejsze. Nareszcie delektowanie się pysznymi, świeżo wyciśniętymi sokami z ulubionych owoców, warzyw, a nawet orzechów, przestało być niedościgłym marzeniem.

Aby oszczędzać twój czas i nie marnować soku, wyciskarkę wyposażono w funkcję wstępnego czyszczenia, dzięki której sok wyciskany jest do ostatniej kropli, a jednocześnie czyszczone jest wnętrze urządzenia. Co więcej, ponieważ wyciskarka Philips nie ma sitka, a jej elementy pozbawione są ostrych krawędzi, wszystko można wyczyścić po prostu spłukując części urządzenia pod bieżącą wodą, bez użycia jakichkolwiek akcesoriów. Dzięki tej wyjątkowej funkcji QuickClean w połączeniu z blokadą kapania, która za naciśnięciem jednego przycisku zabezpiecza twój blat przed zachlapaniem, możesz wydobywać kwintesencję ze składników bez zbędnej krzątaniny.

Do wyciskarki Philips Micro Juicer dołączona jest obszerna książka z przepisami3 dostarczająca inspirujących pomysłów na temat przygotowania zdrowych soków, jednak bez kompromisów jeśli chodzi o smak. Zawiera ona szczegółowe informacje na temat składników odżywczych i metod przygotowania wielu smacznych napojów według przepisów z różnych stron świata.

Jeśli do tego skorzystasz z aplikacji Philips Juice & Blend, zyskasz pewność, że ty i twoja rodzina spożywacie właściwe połączenia owocowo-warzywne składające się na codzienną zdrową rutynę i styl życia. Na każdym etapie procesu – od wynajdywania najbardziej wartościowych przepisów po monitorowanie twoich wyborów zdrowotnych – aplikacja doradza, jak zrealizować cele związane ze zdrowiem, poprzez napoje, jakie spożywasz. Aby się bardziej zmobilizować, możesz w aplikacji wybrać konkretne cele – na przykład wzmocnienie układu odpornościowego – a będzie ona regularnie podsyłać ci zachęty i sporządzi dla ciebie plan tygodniowy, który pomoże ci wytrwać w dążeniu do celu. Aplikacja pozwoli ci także wydobyć maksimum z twojej wyciskarki Philips Micro Juicer, pomagając ci wybrać właściwy przepis spośród wielu propozycji, a następnie sporządzić listę zakupów z uwzględnieniem wielkości twojej rodziny oraz czasu, jaki pozostał ci do realizacji celu.

REKLAMARekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA