REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Wielofunkcyjne urządzenie silvercrest ponownie w Lidlu!

  • Autor: Urszula Tatur
  • 29 lis 2016 19:28
Wielofunkcyjne urządzenie silvercrest ponownie w Lidlu!
Fot. Lidl
Wielofunkcyjne urządzenie silvercrest ponownie w Lidlu!
Wielofunkcyjne urządzenie silvercrest ponownie w Lidlu!
Wielofunkcyjne urządzenie silvercrest ponownie w Lidlu!
Wielofunkcyjne urządzenie silvercrest ponownie w Lidlu!

Z myślą o swoich klientach sieć sklepów Lidl ponownie wprowadza do sprzedaży wielofunkcyjne urządzenie Silvercrest – Monsieur Cuisine Plus. Już od soboty 10 grudnia we wszystkich sklepach Lidl dostępny będzie sprzęt, który gwarantuje niemal nieograniczone możliwości w przygotowywaniu potraw.

REKLAMA

„W październiku oferta sprzętu Monsieur Cuisine Plus w naszych sklepach spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów postanowiliśmy ponownie wprowadzić urządzenie do sprzedaży. Cieszymy się, że możemy zaoferować klientom produkt wysokiej jakości w tak atrakcyjnej cenie. Zapraszamy 10 grudnia do sklepów Lidl.” ¬– mówi Aleksandra Robaszkiewicz, PR Manager Lidl Polska

Prawdziwa rewolucja w kuchni
Pomysłowo urządzona kuchnia to nie tylko funkcjonalne rozplanowanie układu mebli kuchennych i dobranie odpowiednich dodatków. Kuchnia idealna, spełniająca swoje przeznaczenie, to także odpowiedni dobór sprzętów AGD. Jest to szczególnie istotne w przypadku mniejszych pomieszczeń, w których musimy przechowywać wiele urządzeń, zachowując jednocześnie przestrzeń do gotowania. W ofercie Lidla ponownie pojawi się wielofunkcyjne urządzenie kuchenne marki Silvercrest (888 zł/szt.), które posiada funkcje aż 9 różnych maszyn. Umożliwia tym samym: smażenie, gotowanie, w tym gotowanie na parze, ubijanie, rozdrabnianie i siekanie, miksowanie, mieszanie, blendowanie oraz ważenie. Sprzęt posiada moc 800 W (miksowanie) oraz 1000 W (gotowanie). Dzięki temu idealnie nadaje się do przygotowywania słodkich ciast, kremowych i delikatnych zup, energetycznych oraz orzeźwiających smoothies, konfitur czy sosów. Mając takie urządzenie można przygotować niemal każdą potrawę i spełniać każde kulinarne życzenie.

Oszczędność czasu i miejsca
Urządzenie wielofunkcyjne, dostępne ofercie Lidla, zostało wyposażone w szereg wymiennych końcówek pozwalających na przygotowanie różnorodnych potraw. W zestawie znajduje się min.: 2,2 l pojemnik ze stali szlachetnej do miksowania składników, wkładka z ostrzami do siekania, wkład do gotowania na parze, nasadka do mieszania oraz zintegrowana waga kuchenna. Urządzenie jest wyjątkowo proste w obsłudze ¬– posiada czytelny wyświetlacz LCD, wskazujący m.in.: czas, prędkość i temperaturę.
Dla wszystkich miłośników sprytnych rozwiązań, które sprawdzą się w każdej, nawet małej kuchni, Lidl przygotował specjalna ofertę. Już od 10 grudnia we wszystkich sklepach sieci dostępne będzie profesjonalne i wielofunkcyjne urządzenie kuchenne marki Silvercrest.
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA