REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

W zgodzie z domowym rytmem. Kolekcja stylowego AGD

  • Autor: Urszula Tatur
  • 18 sie 2016 14:00
W zgodzie z domowym rytmem. Kolekcja stylowego AGD
Frames by Franke
W zgodzie z domowym rytmem. Kolekcja stylowego AGD
W zgodzie z domowym rytmem. Kolekcja stylowego AGD
W zgodzie z domowym rytmem. Kolekcja stylowego AGD

Dzisiejsza kuchnia to centrum domowego życia, nierozłączny element naszej codzienności. Pyszne śniadanie podczas leniwego poranka czy kolacja we dwoje po dniu pełnym wrażeń?

REKLAMA

Kolekcja Style Frames by Franke pomoże spełnić marzenie o posiadaniu kuchni idealnej na każdą okazję. Podstawą dla wnętrza znajdującego się w samym sercu Londynu jest magia wielkiego miasta, jego ponadczasowy szyk. Eleganckie, intuicyjne urządzenia wykorzystujące wyrafinowaną technologię tworzą kuchnię, która odpowiada na wszystkie potrzeby współczesnego użytkownika.

Linia Style w trakcie dnia oferuje wiele wygodnych rozwiązań, a po skończonej pracy staje się integralną częścią salonu. Kuchnia została zaaranżowana w taki sposób, abyśmy mogli odprężyć się po dniu pełnym codziennych wyzwań. Stonowane kolory, naturalna paleta barw, przestronne, komfortowe wnętrze oraz perfekcyjna synchronizacja urządzeń, to najważniejsze cechy kuchni Style.

Do kolekcji należą m.in. trwały i praktyczny zlewozmywak ze stali szlachetnej, piekarnik kompaktowy konwekcyjno-parowy do zabudowy z szufladą do podgrzewania, efektowna płyta indukcyjna z wygodnymi polami Flex oraz wydajny okap, który włącza się automatycznie po uruchomieniu płyty i synchronizuje się z jej mocą grzewczą.

Wieczorem zaś kuchnia Style zmienia się w niezwykle nastrojowe miejsce. Po skończonej pracy, okap chowa się w blacie, a deska do krojenia zamienia się w innowacyjną płytę oświetleniową, która jednocześnie zakrywa komorę zlewozmywaka.

Urządzenia dostępne są w wykończeniu czarnym lub szampan. Idealnie komponują się z blatami w kolorze białym. Świetnie współgrają także z drewnem, kamieniem naturalnym czy stalą. Wszystkie elementy zaprojektowane zostały w charakterystycznych ramkach, które stały się znakiem rozpoznawczym całego systemu Frames by Franke.
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA