REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Trzy potrawy w jednym czasie

  • Autor: Urszula Tatur
  • 13 paź 2016 12:00
Trzy potrawy w jednym czasie
Fot. Whirlpool

Niedzielny obiad, wizyta przyjaciół, rodzinna impreza – jeśli należysz do osób, którym goście niemal zawsze kojarzą się z wyzwaniem, być może jest to kwestia gorszej organizacji pracy, mniejszych umiejętności kulinarnych albo zwyczajnie braku czasu. Żaden z tych czynników nie jest już jednak problemem, bo nowoczesne piekarniki Whirlpool pozwalają na przygotowanie w tym samym czasie aż trzech dań. To oszczędność czasu, prądu i… nerwów.

REKLAMA

COOK3
Dzięki funkcji Cook3, na trzech różnych poziomach możemy piec potrawy o różnej konsystencji i aromacie. Jeśli do piekarnika wsadzimy równocześnie rybę, indyka i sernik, możemy być pewni, że wszystkie będą smakować tak, jakbyśmy piekli je osobno. Jak to się dzieje, że zapachy się nie przenikają? Jest to możliwe dzięki odrębnej cyrkulacji powietrza na trzech poziomach. Proces pieczenia przebiega więc tak, jakbyśmy mieli do czynienia z trzema osobnymi urządzeniami. Różnica polega jednak na tym, że tu oszczędzamy nie tylko przestrzeń, ale też pieniądze, bo piekarnik na równoczesne upieczenie trzech potraw nie zużywa wcale więcej prądu. Dodatkowo, jest to idealne rozwiązanie dla osób, które mają niewiele czasu na przygotowanie dań.

SZEF KUCHNI
Nawet jeśli nie czujesz w sobie żyłki do gotowania, możesz przyrządzić znakomite potrawy. Dzięki technologii 6-ty Zmysł w piekarnikach Whirlpool wystarczy wybrać jeden z 30 fabrycznie zaprogramowanych przepisów, a urządzenie samo ustawi parametry i czas pieczenia. Mamy wtedy pewność, że nic się nie przypali ani nie będzie niedopieczone.

READY 2 COOK
Pieniądze i czas oszczędzamy nie tylko dzięki funkcji Cook3. Piekarniki Whirlpool najnowszej generacji wyposażone są również w system ogrzewania konwekcyjnego, powodującego bardzo szybkie nagrzewanie się komory piekarnika. Oznacza to, że nie musimy włączać urządzenia kilka minut przed włożeniem do niego potrawy.

Przykładowy piekarnik Whirlpool do zabudowy, posiadający wymienione wcześniej funkcje i technologie:
Model: AKZM 8910/IXL
Kolor: inox
Cena: 3399 PLN

 
Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

OSTATNIO KOMENTOWANE

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA